Świąteczna Iluminacja 2019 – rozświetlamy Warszawę! Już 7 grudnia rusza świąteczna iluminacja Stolicy

Świąteczna Iluminacja 2019 – rozświetlamy Warszawę!

Zimowa magia powróci do Warszawy! Miliony światełek na stołecznych ulicach po raz kolejny stworzą wymarzoną atmosferę do wieczornych spacerów. Start iluminacji już 7 grudnia! Bądźcie z nami, pierwsze lampki zaświecą po zmroku!

Chcesz spotkać św. Mikołaja? Przyjdź podczas inauguracji świątecznej iluminacji do Multimedialny Park Fontann w Warszawie. Już od 15:00 czeka na Ciebie miejsce w saniach.

 W sobotę podczas koncertu o godz. 17:00 z balkonu Hotel Bristol, a Luxury Collection Hotel, Warsaw zaśpiewają dla Was soliści operowi: Aleksandra Wiwała, Aleksandra Borkiewicz i Leszek Świdziński oraz Trzej Młodzi Tenorzy. Usłyszymy zarówno utwory z repertuaru Jana Kiepury, który również śpiewał z tego miejsca, jak i największe przeboje muzyki rozrywkowej z ostatnich lat, w ciekawych i niejednokrotnie zaskakująco nowoczesnych aranżacjach. Na ścianach historycznego budynku hotelu Bristol będzie również prezentowany świetlny pokaz audiowizualny.

Moc atrakcji czekać będzie na Was w Multimedialny Park Fontann w Warszawie na Podzamczu. W rytm zimowych przebojów zatańczą fontanny, roziskrzone 30 tysiącami ledowych punktów. Piętnastominutowe spektakle rozpoczną się o pełnych godzinach: 16, 17, 18, 19 i 20.
Na wspólne zdjęcie z najmłodszymi czekać będzie w saniach święty Mikołaj, a dla wszystkich odwiedzających Multimedialny Park Fontann przewidziana jest również gorąca herbata

FB-klik

FB-klik

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.