Spotkanie z gwiazdą – kulisy sławy – Halina Frąckowiak

Zapraszamy na muzyczny wieczór z piosenkarką, kompozytorką i autorką tekstów – damą polskiej piosenki – Haliną Frąckowiak.
Usłyszymy największe przeboje artystki i dowiemy się jak wyglądała droga do sławy.

“Myślałam, że moje śpiewanie jest sprawą przypadku, ale dziś już wiem, że przypadek to uświadomiona konieczność”. Tak artystka tłumaczy swoją drogę artystyczną. Z powodzeniem kontynuuje muzyczną drogę od ponad 50 lat. Każdego roku wykonuje niezliczone ilości koncertów w Polsce i za granicą. Współpracowała i współpracuje z najbardziej wybitnymi twórcami polskiej piosenki. Ta symbioza szczególnie interesującego materiału z jej osobowością, talentem i charyzmą decyduje o ponadczasowości powszechnie lubianego repertuaru.
Prowadzenie: Krzysztof Wilkowski

Bilety: 35 zł, przedsprzedaż od 10.10 w kasie BOK i na eventim.pl

Halina Frąckowiak od lat siedemdziesiątych prowadzi działalność solową, poszukując sposobów muzycznych na prezentację własnej ekspresji w różnych gatunkach muzycznych: rock, soul, poezja śpiewana i pop. Na szczególną uwagę zasługują rezultaty jej współpracy z Józefem Skrzekiem i SBB, Wojciechem Trzcińskim, Jarosławem Kukulskim, Adamem Sztabą.
Najbardziej popularne utwory z Jej repertuaru to: Napisz proszę, Julio nie bądź zła, Idę dalej, Bądź gotowy dziś do drogi, Panna Pszeniczna, Tin Pan Alley, Papierowy Księżyc, Anna już tu nie mieszka. Wszystkie one stały się kanonem polskiej piosenki, inspirującym kolejne pokolenia muzyczne.

19 października 2018, godz. 19:00
Bielański Ośrodek Kultury, ul. Goldoniego 1

FB-klik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.