Spotkanie z Moniką Mrozowską w Hali Gwardii

Serdecznie zapraszamy w piątek 13-go października o godzinie 13-tej na spotkanie z Moniką Mrozowską – kobietą ekologiczną i ekonomiczną, która specjalnie tego dnia dla Państwa przygotuje danie ze swojej najnowszej książki „Ekonomiczna Ekologiczna Kuchnia”. 

Certyfikowana żywność ekologiczna jest droga, a na pewno droższa od tej, która takich oznaczeń nie posiada, dlatego kupowanie jej może wydawać się zbytkiem lub nawet oznaką snobizmu. Czy można zatem jeść ekologicznie, a jednocześnie ekonomicznie? Monika Mrozowska w swojej najnowszej książce „Ekonomiczna Ekologiczna Kuchnia” udowadnia, że można i zachęca do kupowania lokalnych produktów, z których można wyczarować cuda za rozsądną cenę!

Spotykamy się w niezwykłym miejscu – Hali Gwardii, miejscu które przetrwało wojnę i było świadkiem wielkich sukcesów polskiego pięściarstwa, a obecnie zamienia się w jedną z największych atrakcji kulinarnych Warszawy. Hala Gwardii to targ z lokalnymi świeżymi produktami, połączony ze strefą gastronomiczną i sklepami.

Monika Mrozowska – aktorka, propagatorka zdrowego odżywiana. Od wielu lat proponuje zdrowe i smaczne potrawy widzom programu „Dzień Dobry TVN”. Autorka i współautorka książek kulinarnych – m.in. Uczta dla dwojga, Słodkie i zdrowe, czyli desery, które możesz jeść codziennie, Słodko zdrowo świątecznie. Wegetarianka. Z pasją angażuje się w akcje prozdrowotne, przede wszystkim związane z edukacją żywieniową.

Serdecznie zapraszamy!

Hala Gwardii
Plac żelaznej bramy 1
(obok Hali Mirowskiej)
13.10.2017
godz. 13:00

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.