Slajdowiska w Studenckim Klubie Górskim UW

Slajdowiska w Studenckim Klubie Górskim UW.

8 listopada 2017 roku odbędzie się pierwsze slajdowisko podróżnicze w Studenckim Klubie Górskim przy Uniwersytecie Warszawskim.

Od listopada zaczynamy nasze podróżnicze spotkania z ciekawymi gośćmi, którzy zabiorą nas w podróż po bezkresnych przestrzeniach Arktyki, w najpiękniejsze góry w kanadyjskiej Kolumbii Brytyjskiej, do Tanzanii widzianej oczami wolontariuszy z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz śladami pirackich wypraw po morzach i oceanach świata.

Zapraszamy wszystkich – weteranów slajdowisk, świeżo upieczonych kursantów i sympatyków Klubu, a także osoby, które jeszcze nigdy nie gościły na naszych pokazach. Dosłownie wszystkich – niezależnie od wieku i powiązań z Uniwerkiem.

Spotykamy się w środy na Kampusie Głównym UW w Auli Dawnej Biblioteki Uniwersyteckiej lub Auditorium Maximum (informacje będą podawane na bieżąco). 

Zabierajcie znajomych i członków rodziny, zarażajcie innych pasją podróżowania i odkrywania świata! A po pokazach nie wahajcie się poznawać fajnych ludzi na poslajdowym piwie!

Na pierwsze spotkanie zapraszamy w środę 8 listopada o godz. 20:15 w Auli Starego BUW-u na slajdowisko połączone z pokazem filmu o magicznej ARKTYCE. 

Arktyka – pójść tam, gdzie nie ma dróg, nie ma ludzi i nie ma nocy – o tym wielu marzy. Miejsce magiczne, gdzie znajdziemy odpowiedź na wiele pytań np. jak znaleźć o północy północ na Północy? W sierpniu dziewięć osób przewędrowało ponad 150 kilometrów po tundrze, lodowcach, morenach, przez rzeki i potoki po to…no właśnie – na to pytanie każdy ma inną odpowiedź. Jaką? 

Zapraszamy w imieniu Autora – SŁAWOMIRA MATCZAKA dziennikarza, publicysty, podróżnika.

WSTĘP WOLNY!

Następne spotkania:

15 listopada 2017, godz. 20:00, Auditorium Maximum sala C
Tansania – wolontariat z widokiem na Kilimanjaro – Agata Korzeniewska

29 listopada 2017, godz. 20:15, Aula w Starym BUWie
Kanada – przyjacielski dystans i zmyślone krajobrazy – Agnieszka Muzińska

13 grudnia 2017, godz. 20:15, Aula w Starym BUWie
Śladami piratów, bukanierów i korsarzy… – Wojciech Lewandowski

Śledźcie także http://www.skg.uw.edu.pl/slajdowiska

źródło: materiały organizatora

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.