Salon Gier PRL 2 w Hocki Klocki

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

Salon Gier PRL 2 w Hocki Klocki.

Pierwsza edycja była totalnie rozegrana i bawiliście się przednio, więc musieliśmy pokusić się o kolejne takie wydarzenie! Ponownie przeniesiemy się w świat wyjątkowych gier z lat 70. i 80.
Tym razem jednak skupimy się na grach w parach i w większych grupach. Będziecie mogli pojedynkować się w gry, które dostępne były w Peweksie, ale też takie, które budowane były przez sprytnych inżynierów z Polski, Czechosłowacji czy NRD. 

Za darmo będzie można zagrać w oryginalne analogowe skarby sprzed lat: piłkarzyki na sprężynach, hokeja, Mastermind, grę roku 1987 wg “Świata Młodych” Fokus, stołowego ping ponga i inne 🎲

Ustawimy również dodatkową konsolę Atari 2600, tym samym będą aż 3 stanowiska komputerowe. Dwa z Atari 2600 (będzie można rywalizować m.in. w tenisa albo golfa) oraz kultowy komputer Commodore 64. 🕹

Specjalnym wydarzeniem będą zawody w grę Fist Fighter na Commodore 64. Kto okaże się najlepszym karateką? 
Do wygrania cenne nagrody! 

Dla tych, którzy przeniosą się z nami do minionej epoki, czekają także inne atrakcje. Oryginalne komiksy i gazety z tamtych lat, puzzle, warcaby, domino i wiele gadżetów z lat 70 i 80. Nie zabraknie też specjalnej muzycznej otoczki i oczywiście bloku czekoladowego.

12 sierpnia 2018, godz. 14:00-18:00

Wstęp wolny

Hocki Klocki,  Bulwar Flotylli Wiślanej / Most Poniatowskiego

https://www.facebook.com/events/1564957106947343/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.