Saatchi & Saatchi New Directors’ Showcase

Saatchi & Saatchi New Directors’ Showcase.

New Directors’ Showcase jest wydarzeniem, na które czeka cała branża kreatywna na całym świecie. 

W tym roku, ponownie przy okazji programu See&Say – przegląd portfolio, wykłady, pokazy, będziemy z dumą prezentować 27. już edycję ikonicznego wydarzenia w Cannes, organizowanego przez Saatchi & Saatchi. Tegoroczny pokaz to blisko 70 minut artystycznej ekstazy. 
Teraz także w Warszawie będzie można zobaczyć starannie wyselekcjonowane filmy, animacje, teledyski młodych reżyserów, zaskakujące świeżością spojrzenia i wagą poruszanych tematów. W tym roku wśród wybranych znalazł się także jeden reżyser z Polski, Michał Marczak.

Pokaz ten będzie podsumowaniem trwającego od rana przeglądu See&Say podczas którego różne branże kreatywne dzielą się swoimi doświadczeniami z młodymi twórcami. Wstęp na wszystkie atrakcje zorganizowane w ramach programu See&Say, w tym na pokaz Saatchi&Saatchi New Directors’ Showcase jest bezpłatny i odbędzie się 18 listopada w Centrum Kreatywności. 

O tegorocznym canneńskim pokazie i emocjach, które wywołał, opowiedzą dyrektorzy kreatywni Saatchi & Saatchi IS, Kamil Majewski i Michał Pawłowski.

18 listopada 2017, godz. 20:00

Centrum Kreatywności, ul.Targowa 56, 03-733 Warszawa

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.