Reach the Stars – JEAN-MICHEL JARRE Wydarzenie online

Reach the Stars - JEAN-MICHEL JARRE

Gościem programu „Reach the Stars” będzie żywa legenda, pionier muzyki elektronicznej, multiinstrumentalista i wizjoner JEAN-MICHEL JARRE!

Spotkanie w formie rozmowy dostępne jest wyłącznie dla studentów UMFC. (Ilość miejsc ograniczona! Aby wziąć udział w spotkaniu należy zarejestrować się w USOS)
Sala im. Henryka Melcera

26.10.2022 | godz. 18.00-19.00

Koordynatorem projektu „Reach the Stars” jest Jacek Dziołak BPiK UMFC

JEAN-MICHEL JARRE od zawsze był futurystą. Kompozytor, wykonawca, producent i ambasador kultury w trakcie swojej całej znakomitej kariery, nieustannie wkracza z muzyką i mistrzowskiemu opanowaniu innowacji na nowe tereny. Od bycia pionierem w muzyce elektronicznej, przez wykorzystanie wielokanałowej technologii audio i produkcji, po ostatnie eksploracje w sferze wydajności VR i metawersum, technologia jest na czele wszystkiego, co robi. Twierdzi, że „dziś jest najbardziej ekscytujący czas na tworzenie muzyki i dzielenie się nią w tak wielu mediach”.

Jarre jest ambasadorem ONZ UNESCO, bezwarunkowym obrońcą praw autorskich, obrońcą środowiska, a także laureatem Medalu Stephena Hawkinga.

Aktualny katalog Jarre’a, który od czasu „Oxygène” obejmuje 21 albumów studyjnych, wygenerował sprzedaż na całym świecie przekraczającą 85 milionów i przyniósł mu niezliczone nagrody i nominacje. Ustanowił także nowe rekordy Guinnessa pod względem frekwencji publiczności w koncertach na żywo zagranych w kilku symbolicznych miejscach.

więcej informacji na chopin.edu.pl


Przeczytaj też:

Wydarzenia w Warszawie weekend – klik
Reklama