Queen Symfonicznie z wielką orkiestrą w Filharmonii Narodowej

Queen Symfonicznie z wielką orkiestrą w Filharmonii Narodowej.

8 października 2017 roku projekt QUEEN SYMFONICZNIE wystąpi na dwóch koncertach w Warszawie!

Po czterech dotychczasowych wyprzedanych koncertach, projekt Queen Symfonicznie zagra tym razem z pełną orkiestrą w Filhamonii Narodowej – klasyczny skład będzie poszerzony o Hollyłódzką Orkiestrę Filmową. Podczas dwuczęściowego koncertu na scenie usłyszymy ponad 60 artystów w najwybitniejszych utworach Queen.

Koncerty odbędą się w najbardziej prestiżowej sali symfonicznej w Polsce, w Filharmonii Narodowej – początek o godzinie 16:30 i 20:00.

Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu orkiestry Alla Vienna i chóru Vivid Singers już od pięciu lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy. QUEEN SYMFONICZNIE to absolutny fenomen – zaplanowany pierwotnie jednorazowy występ przerodził się w wielką trasę koncertową w największych salach w kraju. Na ponad 100 dotychczasowych koncertach pojawiło się blisko 80000 widzów, a każdy występ fani Queen wypełniają do ostatniego miejsca. 

Projekt Queen Symfonicznie to dwugodzinny spektakl podzielony na dwie części, z najwspanialszymi kompozycjami Queen. Finał występu uświetnia także występ solisty – śpiewającego aktora – wcielającego się w rolę Freddiego Mercury’ego. Zespół wystąpi z najnowszym programem, do którego włączono m.in “Bicycle Race”, “Another One Bites The Dust”, “Under Pressure” znane z wykonania z Dawidem Bowie oraz wyjątkową kompozycję “Barcelona”, którą Freddie Mercury nagrał wraz z hiszpańską śpiewaczką operową Montserrat Caballe. W drugiej części gościnnie wystąpi również gitarzysta solowy Piotr Wieczorek. Dyryguje Jan Niedźwiecki, lider i twórca projektu.


8 października 2017 (niedziela)

Filharmonia Narodowa, ul. Jasna 5

Koncerty o 16:30 i 20:00.

Bilety w w cenie 149 175, 199 zł dostępne w sieciach Ticketpro/Eventim/Empik/Media Markt/Saturn, oraz w Filmotechnice i punktach InfoKraków.
http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/rock-pop/1235575-muzyka-zespolu-queen-symfonicznie-2.html

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.