Projekcja filmu „Wszystkie nieprzespane noce” oraz spotkanie z twórcami

30 marca 2017 roku w kinie Elektronik odbędzie się projekcja filmu Wszystkie nieprzespane noce oraz spotkanie z odtwórcą jednej z głównych ról Michałem Huszczą i producentem filmu – Januszem Dąbkiewiczem.

Film wyświetlany w ramach projektu Kultura Dostępna.

Krzysiek kończy trwający pięć lat związek z pierwszą dziewczyną i przeprowadza się do mieszkania najlepszego kumpla, Michała. Obaj rzucają się w wir nocnego życia, od kameralnych „domówek” przez imprezy klubowe i plenerowe festiwale. Nie przejmują się niczym, nie ustając w pogoni za znalezieniem swojego miejsca w życiu. Ze szczerych rozmów, całonocnych zabaw i wędrówek wyłania się obraz marzeń, ale także lęków i frustracji. Nagłe pojawienie się w ich życiu byłej dziewczyny Michała –tajemniczej Evy, wystawi ich przyjaźń na próbę. Pulsująca w rytmie uczuć i muzyki historia opowiedziana zostaje z perspektywy przyjaciół uwikłanych w miłosny trójkąt.

Czas trwania: 100 min.
Produkcja: Polska
Rok produkcji: 2016 r.
Reżyser: Michał Marczak
Obsada: Krzysztof Bagiński, Michał Huszcza, Eva Lebeuf

Bilety w cenie – 10 zł do nabycia w kasie kina oraz on-line

Kultura Dostępna w kinach, to projekt realizowany przez Narodowe Centrum Kultury, który jest częścią Programu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego Kultura Dostępna. W każdy czwartek o godzinie 18:00 zapraszamy na nowe polskie filmy za 10 zł dla każdego. Projekcje odbywają się we wszystkich kinach sieci Helios w całej Polsce oraz w kinach Elektronik i Iluzjon w Warszawie.


30 marca 2017, godz. 18:00
Kino Elektronik, ul. Generała Zajączka 7

Odnośnik do wydarzenia

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.