Podaruj obiad – Kuchnia za ścianą

UDOSTĘPNIJ

Podaruj obiad – Kuchnia za ścianą.

Przyłącz się do akcji Kuchni za ścianą i podaruj obiad osobie bezdomnej!

Dzięki Kuchni za Ścianą w bardzo prosty sposób można ufundować obiad dla osoby bezdomnej. Wystarczy kilka kliknięć i już. Jeden kupon kosztuje 12,99 złotych. Za tę kwotę osoba bezdomna otrzymuje danie główne, składające się z dania mięsnego (lub wege na życzenie) , surówek i dodatków. Kuchnia za Ścianą do każdego obiadu dokłada gratis zupę i kompot.

Krok 1

Kupujesz kupon za 12,99 zł. Za tę kwotę fundujesz osobie bezdomnej danie główne, składające się z dania głównego, surówek i dodatków. Kuchnia za Ścianą do każdego obiadu dokłada gratis zupę i kompot.

Krok 2

Zakupiony przez Ciebie kupon (wraz z dowodem zakupu) przekazujemy Fundacji Daj Herbatę od lat pomagającej osobom bezdomnym. Dzięki wolontariuszom tej fundacji trafi on do osoby potrzebującej! Darowiznę można też przekazać na konto Fundacji: http://dajherbate.pl/index.php/wsparcie/

Krok 3

Zapraszamy osoby bezdomne na obiad w uzgodnionym dniu i godzinie w naszej restauracji. Jest to dla nich okazja aby się spotkać, porozmawiać, w końcu poczuć się normalnie. Obiad mogą bez skrępowania zjeść na miejscu w restauracji, lub zabrać ze sobą na wynos.

https://kuchniazasciana.pl/podaruj-obiad/

Lista lokali: tu – klik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.