Planeta Gigantów: Wakacyjna strefa z torami przeszkód

Planeta Gigantów: Wakacyjna strefa z torami przeszkód
 Już 9 lipca Giganci i 19. Dzielnica zapraszają na Kolejową 47 na Planetę Gigantów, czyli wakacyjną strefę pełną gigantycznych dmuchanych torów przeszkód, gdzie na wszystkich czeka wspaniała rywalizacja i niesamowita dawka sportowych emocji i adrenaliny!

Jeśli szukasz prawdziwych wyzwań i ciekawego pomysłu na weekend odwiedź Planetę Gigantów, podejmij wyzwanie i zmierz się ze spektakularnymi torami. Przeżyjesz niesamowitą przygodę znaną tylko z programów telewizyjnych.

Co weekend w Strefie będzie można sprawdzić się na 5-6 niesamowitych torach przeszkód dla dorosłych. Urządzenia będą stale wymieniane, tak żeby zagwarantować maksymalną dawkę wrażeń i dać możliwość Warszawiakom skorzystania z wszystkich 25 wspaniałych torów.

Od 9 lipca br, w każdy weekend wakacji w godzinach 12.00-20.00. Tory są wspaniałą rozrywką dla dorosłych i dzieci (powyżej 8. roku życia). Każdy tor dostarczy innych wrażeń i sprawdzi inne umiejętności. Niektóre wymagają dużej sprawności, skoczności i zwinności zawodnika, inne natomiast precyzji lub przełamania własnych słabości. 

Z okazji otwarcia mamy dla Was dodatkową atrakcję. Każdy kto przyjdzie do Strefy w pierwszy weekend (9-10 lipca 2016r.) w godzinach 12:00-18:00 będzie mógł skorzystać z bezpłatnej konsultacji dietetycznej z analizą składu ciała prowadzonej przez Stację Wellness.

giganci2

W pierwszy weekend działania Strefy na uczestników będzie czekało 6 fantastycznych torów:
Tor Spartan – to coś dla naprawdę odważnych. Dwa tory po 60 metrów każdy z drabinkami i zjeżdżalniami o wysokości ponad 5 metrów na pewno podniosą poziom adrenaliny.

Wipeout –  to legendarna Arena Wipeout Wymiatacze z czterema niesamowitymi kulami o średnicy 2 metrów każda.  Wdrap się na szczyt i zmierz się z gigantycznymi kulami. Możesz próbować różnych technik skoków, czołgania lub pełzania aby w jak najkrótszym czasie dotrzeć do mety. 

Arena Gladiatora – Tor przeszkód stworzony na wzór legendarnej szkoły Gladiatorów, który zaspokoi potrzeby największych wojowników. Idealny do współzawodnictwa dwóch zawodników.

Ścieżka Wojownika to gwarantowana maksymalna dawka wrażeń. Każdy do zaliczenia będzie miał aż 38-metrowy tor z latającymi zbijakami, wspinaczką, zjeżdżalnią i labiryntem.

Strzała Zeusa – Jeśli lubisz adrenalinę i masz w sobie ducha rywalizacji ta konkurencja jest dla Ciebie. Zawodnik żeby uchronić się przed Strzałą Zeusa musi skakać po sześciu wystających podporach.

giganci 5

 

W strefie relaksu czekać będą na Was leżaki.

6 lipca br. odwiedźcie fan pag’u Planeta Gigantów: https://www.facebook.com/events/1589290068035885/ i sprawdźcie jaką niespodziankę przygotowała dla Was Planeta Gigantów.

Adres: ul. Kolejowa 47, Warszawa
Cennik biletów: 

30 PLN – godzina
60 PLN – cały dzień
Bilety można kupić na miejscu (płatność tylko gotówką).

Więcej informacji o torach: www.giganci.eu

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.