Piknik Wojskowy Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej

15 sierpnia zapraszamy na żołnierski piknik pn. „Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej”! W tym roku, z okazji święta Wojska Polskiego, w niedzielę 15 sierpnia, spotykamy się o godzinie 11:00 na koronie PGE Narodowego w Warszawie. Na wszystkich, którzy przyjdą, czekać będzie wiele atrakcji. Zaprezentujemy Państwu kilkadziesiąt pojazdów wojskowych m.in. czołg Leopard2A5, kołowy transporter opancerzony ROSOMAK, samobieżną armatohaubicę Krab i wiele innych pojazdów.


Program 15 SIERPNIA 2021 – WARSZAWA

12:00 UROCZYSTY APEL NA PL. PIŁSUDSKIEGO, POKAZ LOTNICZY, PRZEMARSZ ŻOŁNIERZY Z ORKIESTRĄ WOJSKOWĄ DO MUZEUM WOJSKA POLSKIEGO

11:00 – PIKNIKI WOJSKOWE: MUZEUM WOJSKA POLSKIEGO, PL. PIŁSUDSKIEGO, PGE STADION NARODOWY

19:20 – ŚPIEWANIE PIEŚNI 1920 NA PL. PIŁSUDSKIEGO


O swojej służbie opowiadać będą żołnierze wojsk lądowych, sił powietrznych, marynarki wojennej, wojsk specjalnych i żandarmerii. Dowiedzą się Państwo, jakie kroki należy podjąć, żeby zostać żołnierzem. Będzie ekspozycja stoisk promocyjnych jednostek i instytucji Wojska Polskiego, a wszyscy chętni będą mogli sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie w strzelnicy kontenerowej.

Od godz. 11.00 będziemy też prowadzili akcję honorowego krwiodawstwa. Na wszystkich, którzy w tym dniu zdecydują się oddać krew będzie czekał ambulans do poboru krwi z Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Wszyscy chętni, którzy do tej pory się nie zaszczepili przeciwko Covid-19 będą mogli to uczynić w naszym punkcie szczepień.

W różnorodnym programie znajdą się również koncerty muzyczne.

Kiedy: 15 sierpnia od godz. 11.00 – Korona PGE Narodowego

 
Wejście bramami 1, 2, 3 i 11
Wstęp wolny!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.