Piknik sportowy na Narodowym

Już 11 września odbędzie się 9. edycja Narodowego Dnia Sportu. W całej Polsce, na wsiach, w miasteczkach i dużych miastach, każdy chętny i każda chętna będą mogli wziąć udział w bezpłatnych treningach 

Treningi w całej Polsce znajdziecie na stronie internetowej: www.narodowydziensportu.pl/wydarzenia. Będziemy również informować o nich na naszym Facebooku i tutaj, w wydarzeniu.


Na błoniach PGE Narodowego 11 września w godz. 12:00-17:00 odbędzie się piknik sportowo-rodzinny.

Blisko 100 organizacji i firm z całej Warszawy szykuje dla odwiedzających warsztaty, pokazy, animacje, treningi czy zabawy. Błonia obok stadionu w sobotę zamienią się w wielkie święto nie tylko dla rodzin i dzieci, ale też dorosłych, młodzieży i seniorów. W planie m.in. FICAG Polska z nauką capoeiry, czyli brazylijska sztuka walki, gra miejska Worek Jabłek dla dzieci, w ramach której dzieci pomogą Zającowi zebrać worek jabłek. Uczestnicy będą musieli wykazać się nie lada siłą, zręcznością oraz kreatywnością. Na każdym stanowisku gry poznają zwierzątko, które podpowie, jakie są zasady danego zadania, a także nagrodzi punktami za jego poprawne wykonanie. Udział w grze jest bezpłatny, a rejestracja na grę odbędzie się na stoisku #WYBIERAMPOLSKIEJABŁKA. Dla fanów motoryzacji też się coś znajdzie! Na stoisku Carolina Toyota Wola będzie można zapoznać się z najnowszymi modelami aut marki Toyota oraz wziąć udział w jazdach testowych. Największa sieć szkół tańca w Polsce – Egurrola Dance Studio zaprosi na pikniku do tańca. Instruktorka nauczy kilku prostych kroków, połączy je w choreografię i zatańczy przed rodzicami i zebraną publicznością. Wszystkie dzieci uczestniczące w animacji otrzymają zaproszenie na bezpłatną lekcję tańca w Egurrola Dance Studio. Na zarówno małych i dużych czekają też alpakoterapeuci – będzie można nakarmić, pogłaskać i dowiedzieć się ciekawostek o tych niesamowitych zwierzętach – oraz wielka ciężarówka ze słodyczami firmy Wawel. Warszawskie Centrum Caravaningu przygotowało malowanki dla dzieci.

—–
Narodowy Dzień Sportu to ogólnopolska kampania, w ramach której odbędą się bezpłatne wydarzenia i treningi na terenie całej Polski. Jej celem jest zachęcenie Polaków do aktywnego życia, pełnego sportowych wyzwań i dobrej kondycji.
Wydarzenie jest współfinansowane przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu
 
—–

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.