Piknik Rodzinny: Europa zmienia metropolię warszawską

Piknik Rodzinny: Europa zmienia metropolię warszawską.

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa wraz z ponad 50 instytucjami zaprasza wszystkich mieszkańców oraz turystów odwiedzających Warszawę do wzięcia udziału w rodzinnym pikniku zatytułowanym „Europa zmienia metropolię warszawską”. Przyjdź i przekonaj się, jak zmienia się nasza Stolica! 

Przez dwa dni, w naszym europejskim miasteczku liczącym prawie 40 namiotów, będą czekać na Państwa liczne atrakcje: zabawy, konkursy, animacje, prezentacje i pokazy dla osób w każdym wieku, dzięki którym nawet najmłodsi będą mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat Unii Europejskiej. W tym roku różne formy rozrywki zostaną przygotowane przez kilkadziesiąt instytucji, w tym także przez kilkanaście gmin aglomeracji warszawskiej. Będą z nami m.in. Muzeum Warszawy, Polska Fundacja im. Roberta Schumana, Teatr Dramatyczny, Teatr Powszechny, Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA, Mazowiecki Oddział Polskiego Czerwonego Krzyża, Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu, Lasy Miejskie – Warszawa a także Centrum Nauki Kopernik. Swoją ofertę zaprezentuje też kilkanaście instytucji, oferujących zniżki dla właścicieli Karty Warszawiaka. Zapraszamy też do znajdującego się na terenie Parku Fontann EKO-PIKNIKU, gdzie będzie można wziąć udział w warsztatach recyklingowych i żywieniowych, pokazach renowacji mebli czy też spotkaniach z blogerami zajmującymi się upcyklingiem. 

8-9 września 2018, godz. 10:00

Miejsce: Multimedialny Park Fontann

Szczegółowy program imprezy oraz plan miasteczka:
http://www.europedirect.um.warszawa.pl/ 

Impreza plenerowa „Europa zmienia metropolię warszawską” organizowana jest przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej i prowadzony przez Biuro Funduszy Europejskich i Polityki Rozwoju Urzędu m.st. Warszawy.

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.