Patyna Market w Hali Gwardii „Renowacje”

Patyna Market w Hali Gwardii.

W dniach 16-17 czerwca 2018 roku odbędzie się pierwsza edycja Patyna Market w Hali Gwardii. Największa polska platforma z przedmiotami vintage i ulubione miejsce spotkań warszawiaków łączą siły, aby stworzyć stałe, cykliczne targi z wyselekcjonowanym designem sprzed lat. Premierowa odsłona Marketu odbędzie się pod hasłem „Renowacje”.

PROGRAM

Sobota, 16 czerwca 2018

Godz. 10.00-20.00

Targi z wyselekcjonowanym designem sprzed lat

 Godz. 14:00-15.00

Zapraszamy na spotkanie z Jackiem Frańczakiem, kolekcjonerem szkła, ekspertem w dziedzinie porcelany, a przede wszystkim właścicielem Pracowni Rewitalizacji Szkła Vitrarius. Kontynuując temat przewodni pierwszej edycji targów vintage – RENOWACJE – nasz gość opowie o niezwykłym procesie naprawy szkła użytkowego, jak również zdradzi tajniki mistrzostwa technologii powojennej ceramiki.

Niedziela, 17 czerwca 2018

Godz. 10.00-17.00

Targi z wyselekcjonowanym designem sprzed lat

Godz. 13.00-16.00

Warsztaty z renowacji mebli prowadzone przez Daniela Stoińskiego. Proces renowacji mebla Daniel przedstawi krok po kroku, nie tylko w teorii, ale też w praktyce. Odrestaurowany wspólnymi siłami mebel zostanie po zajęciach przekazany na aukcję wspierającą Schronisko w Korabiewicach.

Daniel Stoiński – twórca projektów Pikasy Sklep i Daniel Stoiński Redesign. Wielbiciel powojennego designu, dla którego ratowanie przed stratą i zapomnieniem meblowego dziedzictwa stało się życiowym priorytetem i pasją.

Udział w warsztatach kosztuje 40 zł i odbywa się na podstawie zapisów mailem kontakt@patyna.pl (liczba miejsc ograniczona)

Zapraszamy do śledzenia najnowszych informacji na temat Patyna Market w Hali Gwardii na profilu wydarzenia na FB Hali Gwardii i Patyna.pl.

źródło: materiały prasowe

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.