Park Wilanowski otwarty od 20 kwietnia

Przypominamy Państwu o obowiązku przestrzegania zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego, koniecznym zachowywaniu co najmniej półtorametrowego dystansu, zakrywaniu nosa i ust. Pamiętajmy, że w czasie pandemii wszyscy musimy być bardzo uważni, dbać o bezpieczeństwo i zdrowie – swoje i innych osób. Historyczne ogrody i park są przedłużeniem salonów pałacu, a to nakłada na nas szczególne zobowiązanie przestrzegania dobrych obyczajów.

Liczba osób obecnych w parku będzie limitowana, na podstawie zaleceń inspektoratu sanitarnego. W parku, podobnie jak w innych miejscach publicznych, oczekujemy od gości spokoju i zrozumienia dla ograniczeń, które wynikają z potrzeby zapewnienia bezpieczeństwa zarówno odwiedzającym, jak i pracownikom muzeum. Prosimy o stosowanie się do zaleceń straży pałacowej i personelu obsługi, który monitoruje cały teren w otoczeniu pałacu.

Bilet wstępu do parku kosztuje 6 zł (dzieci do lat 7 wchodzą bezpłatnie). Zachęcamy do kupowania biletów wstępu on-line:  http://www.bilety.wilanow-palac.pl/

Naszym sąsiadom, mieszkańcom pobliskich dzielnic, którzy często odwiedzają historyczną rezydencję królewską, przypominamy o możliwości nabycia karnetu kwartalnego w korzystnej cenie. Park Morysiński jest także dostępny, nie obowiązują tam bilety wstępu. Pałac jest zamknięty do odwołania.

źródło: https://www.wilanow-palac.pl/

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.