Otwarcie Baru Gdańskiego

Otwarcie Baru Gdańskiego.

Darmowe pierogi, woda z saturatora, upominki w PRL-owskim stylu oraz warszawskie szlagiery na żywo – tak będzie wyglądało otwarcie zreaktywowanego Baru Gdańskiego.

Od kilku dni na elewacji budynku przy ul. Andersa 33 na warszawskim Muranowie wisi nowy neon – Bar Gdański przygotowuje się do otwarcia. Prace w lokalu wciąż trwają, ale znamy już termin – 10 maja Bar Gdański szeroko otworzy drzwi dla gości.

Lunch w dniu 10 maja warto zaplanować z wyprzedzeniem, gdyż Bar Gdański powróci w wielkim stylu. Organizatorzy zapewniają, że tego dnia będzie można nie tylko zjeść darmowy obiad, ale również przenieść się w czasie do starej Warszawy. Na talerzach z pewnością nie zabraknie pierogów, naleśników oraz innych tradycyjnych dań. Posiłek będzie można spożyć przy akompaniamencie warszawskich szlagierów, popić wodą sodową z saturatora, a na deser zjeść watę cukrową.

Dokładamy wszelkich starań, aby nowootwarty Bar Gdański odzwierciedlał najlepsze cechy lokali gastronomicznych minionej epoki. Będzie to widoczne w wykończeniu wnętrza, w którym zachowaliśmy wiele pierwotnych elementów oraz w menu, w którym znajdą się tradycyjne polskie potrawy – mówi Kamil Hagemajer, stojący za nowym obliczem Baru Gdańskiego.

Bar Gdański zostanie oficjalnie otwarty o godzinie 13:00. Po przywitaniu gości, Bar przez dwie godziny będzie w całości dostępny dla odwiedzających. Do godziny 15:00 będzie można zajrzeć na zaplecze Baru, poczęstować się darmowym posiłkiem, a także bliżej poznać załogę Gdańskiego. Na pierwszych stu gości czekać będą upominki w postaci kubków typowych dla barów mlecznych minionej epoki.

Bar Gdański ul. Andersa 33 

źródło: materiały organizatora

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.