Oficjalne Otwarcie Grunt i Woda: Tribute To Justin Timberlake

Oficjalne Otwarcie Grunt i Woda: Tribute To Justin Timberlake.

Grunt i Woda otwiera się dla Was po raz czwarty! A to oznacza – najgorętsze bale pod stołecznym niebem, w nadchodzącym sezonie!

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Was na ultra przebojową i nieoczywistą noc przepełnioną brzmieniami czystego popu, smacznego r&b i niesamowicie chwytliwego beatu.

Zanim na dobre zatrząśniemy gruntem, proponujemy na dobry początek, energicznie go rozbujać przy największych hitach Justina Timberlake’a.

Gwiazda wieczoru:

Tribute To Justin Timberlake – projekt założony niespełna 2 lata temu, w Warszawie przez grono znajomych muzyków.

„Wiele razy oddawano hołd przeróżnymi artystom, zatem stwierdziliśmy, że czas na powiew świeżości i oddanie hołdu komuś, kto cały czas jest na topie. Justin Timberlake jest tego najlepszym przykładem – świeżość, praktycznie całkowite odwzorowanie brzmienia zespołu tego utalentowanego dżentelmena, oraz rzetelność wykonania sprawia, że jest to projekt zdecydowanie wart uwagi! „

„Justin to artysta kompletny – charyzma, styl, talent oraz ponadczasowość to jego największe atuty, postanowiliśmy przenieść to zatem na Naszą polską ziemię” – mówią członkowie zespołu.

✔️wokal: Tomek Pacak
✔️klawisze: Rafał Łępa
✔️gitara: Maciej Rejmentowski
✔️bas: Mateusz Tomaszewski
✔️perkusja: Kuba Stanik

Po koncercie gruntem zatrząsną:
?DJ Brainwash BrainWash The Dj
?DJ Chudy

Coś nam podpowiada, że nie jedna „Seniorita” zaśpiewa pod gwiazdami „Cry me a river”. Nikt jednak nie będzie płakał tej nocy nad Wisłą.

13 lipca 2019, godz. 20:00

Grunt i Woda, Bulwar Flotylli Wiślanej

Wstęp wolny

FB-klik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.