NABÓR na Warsaw Film Nest

NABÓR na Warsaw Film Nest.

Jeśli fascynuje cię kino, chcesz w przyszłości pracować przy tworzeniu filmów, ale nie do końca wiesz, w jakim zawodzie i w jakiej roli, weź udział w zimowej odsłonie WARSAW FILM NEST. To bezpłatny weekendowy program dla filmowych talentów, który pokaże ci, jaką drogę musisz przebyć, żeby znaleźć się wśród najbardziej uznanych twórców polskiego kina. To pierwszy stopień wtajemniczenia dla tych, którzy chcą w przyszłości dołączyć do grona profesjonalistów branży filmowej i zastanawiają się, jaka rola najbardziej odpowiada ich talentowi i predyspozycjom. Wybrana grupa 16 osób pozna specyfikę pracy w zawodach filmowych i zostanie objęta opieką mentorską oraz wsparciem w wyborze swojego miejsca w świecie filmu.

Autorką i kierowniczką projektu jest Edyta Wróblewska, reżyserka filmowa i teatralna. Nad pracą grupy czuwać będzie także Magda Sendecka, krytyczka filmowa i psychoterapeutka. Zajęcia poprowadzą uznani twórcy i profesjonaliści z branży filmowej.

Aby wziąć udział w programie, należy wypełnić ankietę, która jest dostępna pod linkiem: http://ckf.waw.pl/wp-content/uploads/2019/10/Ankieta-do-rekrutacji-WFN-RODO.docx, dołączyć do niej krótkie próbki swoich prac filmowych/fotograficznych/plastycznych lub literackich, a następnie wysłać na adres: nest@ckf.waw.pl. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 18 października 2019 r.

Wybrane osoby zaprosimy na spotkania rekrutacyjne, po których wybierzemy 16 uczestników Warsaw Film Nest 2019/2020.

Więcej informacji o programie można uzyskać na spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się 7 października w godzinach 16-17 przy ul. Dominikańskiej 9 w Warszawie. Po jego zakończeniu można odbyć konsultacje indywidualne. Zapisy i zgłoszenia na spotkanie: nest@ckf.waw.pl.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.