Multikino Młociny zaprasza na najnowszy film Luca Bessona „Anna”

Multikino Młociny zaprasza na najnowszy film Luca Bessona „Anna”.

Od 28 czerwca w Multikinie Młociny zobaczyć można trzymający w napięciu od pierwszej minuty film Luca Bessona. Paryska supermodelka uwikłana w międzynarodową walkę wywiadów podejmuje grę, w której stawką mogą być losy świata. Po „Nikicie”, „Leonie zawodowcu” i „Lucy”, czas na „Annę” błyskotliwy thriller szpiegowski w niepowtarzalnym stylu europejskiego mistrza kina akcji.

Wczoraj była narkomanką w moskiewskim półświatku. Dziś jest topową modelką w największych paryskich domach mody. Być może żadne z tych wcieleń nie jest prawdziwe. Kim naprawdę jest Anna? Odkryta przez paryskiego łowcę talentów piękna Anna Poliatova błyskawicznie pnie się po szczeblach drabiny sukcesu, trafiając do ekskluzywnego kręgu supermodelek. To jednak tylko etap na drodze do prawdziwego celu. Urodą i wdziękiem posługuje się jak niebezpieczną bronią. Ulegają jej najpotężniejsi mężczyźni i najpiękniejsze kobiety. Zna tajemnice, o jakich nie śniło się zwyczajnym śmiertelnikom. Uwikłana w walkę dwóch największych światowych potęg wywiadowczych Anna zdaje sobie sprawę, że dla swoich mocodawców warta jest tyle, ile skrywane przez nią sekrety. Dzięki nim, gdy przyjdzie czas, będzie musiała zmienić zasady gry, w której stawką okaże się jej życie.

Film zobaczyć można w wersji 2D z napisami. Niewątpliwie dużą gratką dla widzów lubiących wygodę będzie oglądanie filmu w pozycji leżącej na fotelu SuperVip. To specjalny fotel sterowany przez widza samodzielnie przyciskami umieszczonymi po prawej stronie. Co więcej – za możliwość oglądania na SuperVipach nie są pobierane dodatkowe opłaty. Bilety w Multikinie Młociny kosztują przez cały tydzień i to dla wszystkich tyle samo – 29 złotych (w przypadku filmów 3D należy doliczyć opłatę za okulary).

https://multikino.pl/

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.