Milongi pod gwiazdami

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

Milongi pod gwiazdami

Zapraszamy miłośników tangowych rytmów na milongę pod gwiazdami na tarasie w filii Centrum Kultury Wilanów przy al. Rzeczypospolitej 14.

Tango na dobre zagościło w Wilanowie. To prawdziwe, argentyńskie, jest znakomitą formą spędzania czasu. Tango to nie tyle taniec, co mowa ciała. To cała społeczność, funkcjonująca według pewnych zasad. Kto czuje się samotny, chciałby poznać nowych ludzi i zamienić kanapę na ruch przy muzyce – w tangu może odnaleźć prawdziwą przyjemność. Tango to NIE kabaretki i róża w zębach! To nowoczesny, użytkowy taniec BEZ choreografii – dzięki temu jest tak fascynujący. Aż dziwne, że samotni panowie nie odkryli, iż w tangu czekają na nich ramiona fascynujących pań…

Chcemy do tanga przyciągnąć ludzi młodych, którzy nie przekroczyli czterdziestki. Dlatego myślimy o tym, by jesienią ruszyły zajęcia z młodymi, dynamicznymi instruktorami.

Spotykamy się w niedzielę 19 sierpnia o godz. 17.00 według sprawdzonej już formuły: zaczynamy pokazem w wykonaniu zawodowych tancerzy, którzy następnie prowadzą dla chętnych lekcję kroku. Tym razem nasi maestros to para: Tomasz Sadlakowski i Beata Zańko – zafascynowani aktualnością tanga w zmieniającym się świecie, dużą wagę przykładają do estetyki i techniki ruchu, ceniąc sobie także naturalność, swobodę i kreatywność. W tangu prezentują styl nuevo, czyli zarówno muzyka, jak i taniec mają nowoczesną formę.

Filia CKW w ALTO Wilanów, al. Rzeczypospolitej 14
19.08.2018 (niedziela), godz. 17.00

Wstęp wolny!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.