Męskie Granie 2020 – Daria Zawiałow, Igo, Król – Premiera online

Zapraszamy na spotkanie z cyklu #premieraonline, którego gośćmi będą Daria Zawiałow, Igo (Igor Walaszek) oraz Król (Błażej Król), rozmowę poprowadzi Agnieszka Szydłowska. Okazję stanowi premiera albumu „Męskie Granie 2020”. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem.

8 grudnia 2020, godz. 18:00
 
Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.
 
To była szczególna edycja Męskiego Grania. Z powodu pandemii odbył się tylko jeden koncert, bez udziału publiczności, za to transmitowany na żywo w internecie. Mimo tych okoliczności artyści i organizatorzy Męskiego Grania 2020 stworzyli wyjątkowe widowisko, którego wierny zapis oddany zostaje teraz w Państwa ręce.
Na czele Orkiestry stanęli charyzmatyczni Daria Zawiałow, Igo oraz Król. Nie bali się odważnych i zaskakujących wyborów muzycznych. Wśród nich znalazły się między innymi takie hity, jak „Bananowy song” grupy Vox czy „Zanim zrozumiesz” Varius Manx, oraz legendarne już utwory, jak „Korowód” Marka Grechuty i zespołu Anawa, „Boskie Buenos” Maanamu czy „Płoną góry, płoną lasy” Czerwonych Gitar. Na płycie Męskie Granie 2020 można też usłyszeć Kasię Nosowską z gościnnym udziałem Maty, Bass Astral x Igo, Darię Zawiałow z zespołem (z gościnnym udziałem Tomasza Organka) oraz Króla, któremu na scenie towarzyszył Waluś Kraksa Kryzys.
Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.