VI Marsz Powstania Warszawskiego – „Powstańcza Krew”

VI Marsz Powstania Warszawskiego – „Powstańcza Krew”.

Wielkimi krokami zbliża się 73. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Dzień ten bliski jest szczególnie mieszkańcom Warszawy i Mazowsza, których rodzice, dziadkowie walczyli i ginęli za niepodległą Warszawę, za choć chwilę poczucia wolności.

W tym roku już po raz szósty ulicami Warszawy przejdzie #MarszPowstaniaWarszawskiego! Podobnie jak w ubiegłych latach ruszymy tuż po godzinie 17:00 z ronda im. Romana Dmowskiego w samym sercu stolicy, przechodząc kolejno alejami Jerozolimskimi, Nowym Światem, Krakowskim Przedmieściem, ulicą Miodową, docierając na plac Krasińskich.

Dążąc do jak najgodniejszego wspomnienia bohaterskiej walki trwającej 63 dni postanowiliśmy rozbudować program obchodów upamiętniających Powstanie Warszawskie. Aktualnie prowadzimy zbiórkę, która pozwoli nam sfinansować dodatkowe inicjatywy: https://zrzutka.pl/vi-marsz-powstania-warszawskiego
Także od Państwa hojności zależy, jak wiele z naszych planów uda się zrealizować. Gorąco apelujemy o nawet najdrobniejsze wpłaty!

Zachęcamy do udostępniania wydarzenia, zapraszania znajomych, aktywności pod pojawiającymi się postami, a przede wszystkim do obecności 1 sierpnia w Warszawie! Na bieżąco będziemy informować o szczegółach obchodów.

01.08.2017 | 17:00 | Warszawa | Rondo Dmowskiego
VI #MarszPowstaniaWarszawskiego

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.