Majówka w Teatrze Lalka

Majówka w Teatrze Lalka.

Reklama
Reklama

Majowe święta to często aż tydzień wolnego czasu. Jeśli nie macie planów wyjazdowych, wybierzcie się w teatralną podróż, która dostarczy mnóstwo emocji. Przygotowaliśmy atrakcje dla najmłodszych i widzów w wieku szkolnym.

1 – 3 MAJA  „JAŚ I MAŁGOSIA”
Maluchy zapraszamy na znaną bajkę Jana Brzechwy. Drwal i jego żona postanawiają po wsze czasy położyć kres kłótniom swoich dzieci. W tym celu aranżują sytuacje wzięte wprost z baśni o Jasiu i Małgosi. . I tak rodzeństwo pozostawione samo sobie, w obliczu spotkania ze złą czarownicą zrozumie, że powinno się wzajemnie wspierać, dodawać odwagi i trzymać się razem. Przedstawienie grane w dwóch planach: aktorskim i lalkowym. 
Dla dzieci w wieku 3+

5 – 6 MAJA „ROBINSON CRUSOE”
Zabierzemy Was w prawdziwą morską podróż statkiem z marynarzami i Robinsonem. Po drodze czekają różne przygody, często niebezpieczne. 
Spektakl mieści się w formule teatru uczestnictwa. W inscenizacji angażującej całą przestrzeń Teatru – foyer, widownię, scenę – dzieci aktywnie biorą udział w wyprawie i jednocześnie są świadkami dramatycznych zdarzeń z życia Robinsona.
Dla dzieci w wieku 7+

Reklama
Reklama

Rezerwacji biletów można dokonać telefonicznie tel. (22) 656 69 57 
lub drogą elektroniczną: email rezerwacje@teatrlalka.pl lub zakupić je w kasie teatru.

https://www.facebook.com/events/1688498321229695/

[quads id=3]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.