Ludzie kina: Matka Teresa od kotów

Ludzie kina: Matka Teresa od kotów.

24 stycznia 2018 roku odbędzie się projekcja filmu”Matka Teresa od kotów”, oraz spotkanie z Agnieszką Glińską.

Teresa (Ewa Skibińska), ma problem, by dotrzeć zarówno do dorastających synów, jak i do straumatyzowanego udziałem w afgańskiej wojnie męża. Ucieczką staje się dla niej pomoc bezdomnym kotom, które przygarnia do rodzinnego mieszkania. Debiut fabularny Pawła Sali – scenarzysty, dramaturga, reżysera spektakli teatralnych oraz teatru telewizji – zwraca uwagę ciekawym zabiegiem dramaturgicznym, który polega na opowiadaniu historii od końca. 

Spotkanie
Film poza świetnymi kreacjami aktorskimi (obaj młodzi aktorzy zostali nagrodzeni na festiwalu w Karlovych Varach) wyróżnia montaż Agnieszki Glińskiej, która będzie gościem Tomasza Kolankiewicza podczas spotkania, na które zapraszamy zaraz po pokazie. 

24 stycznia 2018 roku, godz. 19:00

Miejsce: Narodowy Instytut Audiowizualny, ul. Wałbrzyska 3/5

Wstęp
Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać od godziny 18:30. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki. Osoby spóźnione mogą nie zostać wpuszczone na salę po rozpoczęciu pokazu. Liczba wejściówek jest ograniczona.

Wejściówki dotyczą całego wydarzenia. Osoby, które zdecydują się na udział jedynie w spotkaniu, będziemy wpuszczać w miarę wolnych miejsc.

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.