PLL LOT Polish Airlines: od maja 2018 roku polecimy z Warszawy do Singapuru

Lotnisko Chopina zyskuje nowe bezpośrednie połączenie z Azją Południowo-Wschodnią. Od 15 maja 2018 roku PLL LOT rozpoczyna rejsy z Warszawy do Singapuru. Dzięki temu liczba połączeń długodystansowych z warszawskiego portu do Azji w sezonie letnim wzrasta do 9.

Rejsy będą wykonywane Boeingami 787 Dreamliner. Do końca czerwca samoloty LOT-u będą obsługiwały połączenie między Lotniskiem Chopina a Singapurem trzy razy w tygodniu, a następnie – do końca sezonu letniego –cztery razy w tygodniu. Lot potrwa około 12 godzin.

Rejsy będą odbywać się według następującego rozkładu:

LO 67 WAW-SIN     wtorki, czwartki, soboty – 23:00-17:15
LO 68 SIN-WAW     poniedziałki, czwartki, soboty – 00:05-06:15

Od lipca do końca października 2018:
LO 67 WAW-SIN     poniedziałki, wtorki, czwartki, soboty – 23:00-17:15
LO 68 SIN-WAW     poniedziałki, środy, czwartki, soboty – 00:05-06:15
 
Bardzo cieszymy się z tego połączenia, które doskonale wpisuje się w strategię rozwoju naszego lotniska” mówi Hubert Wojciechowski, Dyrektor Biura Marketingu i PR Lotniska Chopina. „Dzięki dogodnym przesiadkom, Warszawa umacnia swoją pozycję węzła komunikacyjnego, łącznika między Wschodem a Zachodem”.

Bilety na nowe połączenie do Singapuru są już dostępne w sprzedaży.

W rozkładzie zimowym Lotniska Chopina również pojawią się nowości: od 4 grudnia rejsy do Berlina (TXL) uruchomi PLL LOT, od 14 grudnia wprowadzona zostanie również dodatkowa, druga dzienna rotacja linii Qatar Airways do Dohy. Od 18 grudnia linia Ural Airlines planuje rozpocząć rejsy na nowym kierunku – Warszawa-Moskwa Domodiedowo realizowane do pięciu razy w tygodniu.

źródło: https://www.lotnisko-chopina.pl/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.