Relacja na żywo z Wielkiej Defilady Niepodległości

UDOSTĘPNIJ
  • 1
  •  
  •  
  •  

Relacja na żywo z Wielkiej Defilady Niepodległości.

Poczuj się tak, jakbyś maszerował w defiladzie – Ministerstwo Obrony Narodowej zaprasza na live stream 360° z Wielkiej Defilady Niepodległości.

Zapewniamy niesamowite wrażenia i możliwość podziwiania naszych żołnierzy i ich sprzętu, bez wychodzenia z domu. Transmisja on-line, będzie dostępna na kanale You Tube (youtube.com/ministerstwoobronynarodowej) i ruszy zgodnie z programem obchodów święta Wojska Polskiego czyli 15 sierpnia o godz. 13:00.

Rozpoczniemy od części powietrznej Wielkiej Defilady Niepodległości, następnie pieszej pododdziałów, dynamicznej sprzętu wojskowego kończąc na szyku historycznym od wczesnego średniowiecza po wiek XX.

Będziemy najbliżej ze wszystkich kamer, które tego dnia będą relacjonowały Wielką Defiladę Niepodległości. Gwarantujemy dobrą zabawę! Dzięki wykorzystaniu wieloobiektywowej kamery, która pozwala na rejestrowanie rzeczywistości w sferze 360° będzie można podziwiać defiladę wertykalnie i horyzontalnie.

Materiał video będzie się składał z kilku obrazów filmowych transmitowanych na żywo jednocześnie kilkoma obiektywami i złożonych w sferę 360°. Dzięki temu będziemy mogli zmieniać kierunek patrzenia i wybierać najciekawszy w danym momencie fragment defilady dzięki myszce, bądź prostemu panelowi sterującemu YouTube.

źródło: MON

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.