LifeTube Boosters – Bezpłatne szkolenie z YouTube’a

LifeTube Boosters – Bezpłatne szkolenie z YouTube’a.

Już w najbliższy czwartek – 27 czerwca – podczas kolejnego spotkania z cyklu LifeTube Boosters swoim know-how podzieli się bloger Marco Kubiś i Michał Sutryk, Support Manager w LifeTube. Ekspercka wiedza dostępna będzie bezpłatnie dla wszystkich, którzy zapiszą się na wydarzenie lub obejrzą transmisję live. Partnerem warsztatów jest kawiarnia #tag.

“Zabójcy zasięgów. Optymalizacja treści na YouTube – dowiedz się, czego nie wybaczą Ci algorytmy” – to temat najbliższej edycji LifeTube Boosters, która odbędzie się w kawiarni #tag, zlokalizowanej w centrum Warszawy. Podczas spotkania swoim know-how podzielą się youtuber Marco Kubiś oraz Michał Sutryk – Support Manager w LifeTube. Twórca internetowy opowie o pięciu błędach, które popełniają youtuberzy (oraz podpowie, jak ich uniknąć!). Michał Sutryk w prezentacji “Dekalog youtubera. Przykazania, bez których nie przeżyjesz na YouTube” omówi zasady, których przestrzeganie daje szanse na osiągnięcie sukcesu na tej platformie. 

LifeTube Boosters to cykl otwartych szkoleń dla wszystkich twórców internetowych, którzy chcą się rozwijać i profesjonalizować, organizowany przez LifeTube – największą sieć partnerską YouTube w Polsce. 

Link do zapisów – klik
27 czerwca 2019, godz. 17:30
ul. Prosta 53
Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.