Letnie Koncerty na Grochowskiej 2018

Letnie Koncerty na Grochowskiej 2018.

Serdecznie zapraszamy na 8. edycję popołudniowych koncertów kameralnych w siedzibie Sinfonii Varsovii. W każdą sobotę i niedzielę, od 12 maja do 26 sierpnia 2018 roku, wystąpią zarówno uznani artyści, jak i wschodzące gwiazdy muzyki klasycznej. Usłyszymy zespoły w tradycyjnych składach i niespotykanych konfiguracjach, tj. kwartet gitarowy czy oktet wiolonczelowy.

W tegorocznej odsłonie wystąpią m.in. Wakarecy Piano Duo, Janusz Olejniczak w duecie z Tomaszem Strahlem oraz słynna sopranistka Olga Pasiecznik. Programy koncertów obejmują muzykę wielu stylów i epok – od baroku po współczesne reinterpretacje klasyków w wykonaniu Aleksandra Dębicza i Marcina Zdunika.

W ramach cyklu wystąpią również uczestnicy programów kształcenia młodych artystów – Akademii Sinfonia Varsovia oraz Akademii Operowej. Dzięki tak rozbudowanemu repertuarowi, Letnie Koncerty cieszą się powodzeniem wśród znawców, okazjonalnych bywalców, jak i osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z muzyką. 

Szczegółowy program koncertów dostępny jest na: http://www.sinfoniavarsovia.org/pl/2018-05-12-letnie-koncerty-na-grochowskiej-8-edycja.html?t=1524825105

Bilety: http://sinfoniavarsovia.org/pl/bilety.html?t=1524825105

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.