Lato na Pradze LORDOFON

Lato na Pradze LORDOFON

Miejski festiwal „Lato na Pradze” powraca z trzecią edycją! W tym roku warszawska Praga ponownie stanie się koncertowym sercem miasta, a także miejscem spotkań i niezapomnianych przeżyć dla Ciebie i Twoich znajomych.

Tego lata ponownie będziecie mogli poczuć klimat letnich festiwali bez wyjeżdżania z miasta. Najlepsi polscy artyści rozgrzeją Was do czerwoności, podczas koncertów w ogrodzie Pragi Centrum, a pozostała część kompleksu ponownie stanie się miasteczkiem festiwalowym. Foodtrucki, bary, zielone strefy relaksu oraz muzyka na żywo – to tylko kilka z atrakcji, które znajdziecie u nas podczas wakacji.
Lordofon to warszawska formacja założona trzy lata temu przez Macieja Poredę (MC) i Michała Jurka (producent).
Prezentuje oryginalną mieszankę rapu, muzyki miejskiej i gitarowej alternatywy. Inspiracje duetu rozciągają się od Nirvany poprzez Kendricka Lamara i artystów związanych z kolektywem Odd Future aż po współczesny trap. Jak twierdzą sami twórcy, na „Plastelinie” chcieli zaprezentować przelot przez wszystkie swoje muzyczne zainteresowania, pozostając przy tym całkowicie spójnym zespołem. Debiutancki album “Koło” jest powrotem do starych stylów muzycznych twórców i zarazem efektem autorskiej rekonstrukcji brzmień sprzed doświadczeń z rapem.

Data: 16 września 2022
Otwarcie: 19:00
Start: 20:00
Miejsce: Praga Centrum
Bilety dostępne w:
Going.  https://goingapp.pl/…/lato-na-pradze…/wrzesien-2022

Strona: https://followthestep.com/pl/koncert/lato-na-pradze-lordofon/

Reklama
Reklama

Praga Centrum
ul. Szwedzka 2/4 Hala 10
03-429 Warszawa

www.pragacentrum.pl
Organizatorem projektu Lato na Pradze jest Follow The Step (www.followthestep.com)


Przeczytaj też:

Wydarzenia w Warszawie weekend – klik

[quads id=3]