Lado w Mieście: Dick4Dick i New Cage

UDOSTĘPNIJ

Lado w Mieście: Dick4Dick i New Cage.

A teraz coś z zupełnie innej beczki! A nawet beczek – muzycznych, stylistycznych, wszelakich. Tego wieczoru na jednej scenie pojawią się szaleni Dick4Dick oraz Johnny Cash w wersji Joanny Halszki Sokołowskiej i Bartka Tycińśkiego, czyli New Cage.

Na ostatniej, wydanej w 2016 r. płycie „tau Ceti e” Dick4Dick wrócili do swoich elektronicznych korzeni – zamienili gitary i perkusję na syntezatory, automaty perkusyjne, samplery oraz inne elektroniczne gadżety. Rockowe piosenki ustąpiły miejsca strumieniowi nieokiełznanych dźwięków. Materiał łączył w sobie koncertową zwierzęcość, imprezowe zatracenie i psychodeliczną alienację – dzikość rave’u, surowy trans techno czy ejtisową przebojowość Dicki pożeniły z alternatywnym popem, w wyjątkowym dla siebie stylu.

Jesienią tego roku ma ukazać się ich nowy album, którego rąbek z pewnością uchylą podczas koncertu w ramach Lado w Mieście.

Tego dnia na Placu Zabaw zagości też New Cage.
„Ktoś nam kiedyś powiedział, że piosenek Johnny’ego Casha nie powinna śpiewać kobieta. Postanowiliśmy sprawdzić, co się wtedy stanie. Czy zmiany dotrą do poziomu praw logiki? Czy ktoś nam coś odda, czy raczej odbierze? Czy może stać się Wszystko?”

Lado w Mieście 2017 vol. 4 

Czwartek 27 lipca 2017, godz. 20:00
Plac Zabaw nad Wisłą

Wstęp wolny
(w razie niepogody przenosimy się do Cafe Kulturalna)
Afterparty: Trap Door na Barce! Start: 22:00

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.