Królewskie Niefiltrowane i smak dawnej Warszawy podczas Nocy Muzeów

Marka Królewskie zaprasza na spotkanie ze smakiem dawnej Warszawy podczas Nocy Muzeów. Wieczorem 20 maja ponad 230 muzeów, galerii i instytucji kulturalnych w stolicy udostępni swoje obiekty. Zwiedzającym towarzyszyć będzie najbardziej warszawskie piwo, które na tę noc przygotowało akcję samplingową wariantu Królewskie Niefiltrowane.

Wprowadzone na rynek w ubiegłym roku Królewskie Niefiltrowane to piwo inspirowane klimatem i smakiem charakterystycznym dla dawnej stolicy. Zarówno jego etykieta jak i receptura są ukłonem w stronę warszawskiej tradycji. Wariant zaprezentuje się na warszawskich ulicach podczas Nocy Muzeów, która odbędzie się 20 maja 2017 roku.

Akcja samplingowa wystartuje o godz. 20:00 i potrwa do ok. 3:00 rano. W tym czasie ekipa Królewskiego Niefiltrowanego, w strojach wzorowanych na modzie dawnych lat, będzie przemieszczać się po mieście autem kultowym dla mieszkańców stolicy – starą Warszawą, oznakowaną logo marki. Piwo w zamkniętych butelkach będzie rozdawane osobom pełnoletnim w wybranych lokalizacjach na terenie miasta.

Przybliżone lokalizacje:

Start o 20:00 na Pradze Północ

ul. Francuska

rondo de Gaulle’a

plac Zbawiciela

To kolejna akcja podkreślająca warszawski charakter Królewskiego. Regionalna marka inspiruje do poznawania historii stolicy i odkrywania jej wyjątkowej historii. Noc Muzeów jest do tego świetną okazją.

Impreza, w ramach której muzea, galerie i inne instytucje kulturalne udostępniają swoje ekspozycje do bezpłatnego nocnego zwiedzania, narodziła się w Berlinie w 1997 roku i szybko zaczęła się cieszyć dużym zainteresowaniem. Świetnie przyjęła się także w Warszawie, gdzie już od 14 lat przyciąga setki tysięcy mieszkańców i turystów. To noc, podczas której stolica nie zasypia, ulice tętnią życiem, a miasto jest odkrywane na nowo.

W tym roku szukając charakterystycznej, starej Warszawy z logo Królewskie Niefiltrowane będzie można poznać dawny klimat miasta jeszcze lepiej.

źródło: materiały prasowe

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.