Koncerty Urodzinowe Fryderyka Chopina 2017

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

Koncerty Urodzinowe Fryderyka Chopina 2017.

W dniach 22 lutego do 1 marca 2017 roku Warszawa zmieni się w stolicę muzyki. Z okazji urodzin Fryderyka Chopina, przez osiem dni od świtu do nocy, kawiarnia Nowy Świat Muzyki będzie gościć pod swoim dachem, artystów, muzyków i fanów Chopina. Każdy, niezależnie od wieku, znajdzie tu coś dla siebie. Warsztaty dla dzieci, lunche z muzyką na żywo, pokazy filmów, występy uczniów i mistrzów, taniec, jazz… to tylko fragment fantastycznej urodzinowej atmosfery, nad którą będzie czuwał gospodarz wydarzenia – Nowy Świat Muzyki.

Takich urodzin Chopina jeszcze nie było. 8. edycję festiwalu Koncerty Urodzinowe robimy u siebie, w Nowym Świecie Muzyki. A jeśli u siebie, to wolno nam więcej… Na przykład świętować non-stop.

W trakcie 8 dni festiwalu zapraszamy was o każdej porze, bo program urodzinowy będzie trwał nieprzerwanie, od rana do nocy, z przerwą na sen oczywiście. Od warsztatów muzycznych dla dzieci, przez lunche z muzyką na żywo, pokazy filmów, występy uczniów i studentów, po koncerty przy świecach, taniec i jazz. Nie zabraknie kawy oraz chopinowskich ciastek i smakołyków.
Przez 8 dni festiwalowy Nowy Świat Muzyki będzie dla was, dla artystów i dla nas, otwarty i gościnny jak przystało na gospodarza urodzin.
Wstęp wolny

22 luty – 1 marca 2017

Nowy Świat Muzyki, przy ul. Nowy Świat 63 w Warszawie

źródło: materiały prasowe

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.