Koncert Darii Zawiałow na Bielanach

6 października zapraszamy na koncert Darii Zawiałow na Bielanach. Ciekawa, młoda artystka o niezwykłym potencjale wokalnym i literackim. Jej utwór pt. „Kundel Bury” miał już ok. 5 mln odsłon w internecie.

Wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Przebojem weszła na polski rynek muzyczny. Jej znaki szczególne to wyjątkowy głos i silna osobowość sceniczna. Zadebiutowała w Opolu, gdzie zaprezentowała swój singiel „Malinowy Chruśniak” i zdobyła Nagrodę im. Anny Jantar – Opolską Karolinkę. W 2017 roku ukazał się jej pierwszy album „AKysz”, nad którym pracowała wraz z przyjacielem i producentem Michałem Kushem. Płyta okazała się dużym sukcesem – promujące go single zdobyły szczyty list przebojów, a teledyski osiągnęły wielomilionowe liczby wyświetleń. Koncerty Darii są bardzo żywiołowe, pełne rockowej energii i świeżego brzmienia. Po debiucie gościła na największych polskich festiwalach (m.in. na Open’erze, Orange Warsaw Festivalu, Męskim Graniu), a jej pierwsza klubowa trasa koncertowa przyciągnęła tłumy!

 Daria Zawiałow wraz z producentem Michałem Kushem stworzyli również autorską wersję utworu Wojciecha Młynarskiego „Jeszcze w zielone gramy”, który w styczniu 2018 roku wspiął się na 1. miejsce „Listy przebojów Programu Trzeciego”. Daria Zawiałow otrzymała również 2 nagrody „Fryderyk 2018” w kategoriach „Fonograficzny debiut roku” oraz „Album roku alternatywa”.

Kiedy: 6 października, godz. 20:00
Gdzie: Urząd Dzielnicy Bielany, ul. Żeromskiego 29
WAŻNE: Wstęp wolny – ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność przybycia na koncert

 FB: http://facebook.com/dariazawialow/

Fot. Wiktor Franko

FB-klik

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.