Koncert: Basia „Day By Day”

Koncert: Basia „Day By Day”.

Reklama
Reklama

Debiutancka epka Basi “Day By Day EP” oficjalnie trafia na półki! Przyjdźcie i uczcijcie to z nami! Zapraszamy na orzeźwiającego drinka w tą gorącą sierpniową noc przy pięknym widoku na Wisłę. Pozwólcie by muzyka zabrała Was daleko od codziennych szarości. 

Basia jest młodą wokalistką i songwriterką, której muzyka ujmuje za serce i zabiera słuchaczy do dalekiego świata pełnego radości i ciepła. W jej jazzowo-popowych, delikatnych utworach można usłyszeć jej uśmiech, przejęcie i emocje w każdym wyśpiewanym słowie. Każda piosenka to historia opowiedziana prosto z serca. 

Urodzona w Bydgoszczy, Basia obecnie mieszka w Bostonie. Jej muzyka to crossover popu i jazzu, najlepiej określany jako “sophisti-pop”. Jej głos i kompozycje często są porównywane do wokalistek takich jak Norah Jones lub Basia Trzetrzelewska. Basia studiowała na University of North Texes gdzie miala przyjemność wystąpić z dziesięciokrotnym zwycięzcą nagrody Grammy – Bobby McFerrinem. W 2016, Basia zajęła 3 miejsce na ogólno-stanowym konkursie pisania utworów w Teksasie i dzięki temu wystąpiła na Kerrville Folk Festival. Obecnie Basia uczęszcza prestiżową Berklee College of Music w Bostonie, gdzie uczy się na kierunku Conteporary Writing & Production. W 2017 jej nagranie reprezentowało Berklee na oficjalnym kanale uniwersytetu. 

Reklama
Reklama

W lipcu 2017 roku wychodzi Basi debiutancka płyta “Day By Day EP.” Utwory były nagrane w Bostonie oraz w Warszawie. Nagrywając Basia współpracowała z muzykami światowej sławy m. in. renomowany pianista Jesus Molina Acosta, basista Pera Krstajic, perkusistą Nate Winn i wieloma innymi wybitnymi muzykami oraz inżynierami dźwięku – Andres Gonzalez Cardona oraz niewiarygodna, młodą i bardzo utalentowaną producentką – Paulina Kaczyńska. 

Skład / Band: 

Basia Gałaj – śpiew / vocals
Sebastian Kuchczyński – perkusja / drums
Andrzej Święs – bas / bass
Mariusz Obijalski – klawisze / keys
Kacper Stolarczyk – gitara / guitar
Milena Kołodziejczyk – chórki / backing vocals

Reklama
Reklama

6 sierpnia 2017, godz. 19:00

Cud nad Wisłą

Wstęp wolny

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.