Koncert pod Arkadami: Miood, Mery Spolsky, PopArt Live Music

Koncert pod Arkadami: Miood, Mery Spolsky, PopArt Live Music.

WYSTĄPIĄ:

Miood!!

„Debiutancki album zespołu Miood nie jest płytą, obok której można przejść ot tak sobie. Mają chłopaki fajny pomysł na siebie i z powodzeniem go realizują. Jaki pomysł? Wystarczy spojrzeć na psychodeliczną okładkę i włączyć Pickleback Shot, który brzmi, jakby Arctic Monkeys grali jakiś nieznany numer The Kinks. W dodatku na instrumentach z epoki. Ktoś tu chyba bardzo tęskni za latami 60…”
Marek Świrkowicz / Teraz Rock Nr 10(164) październik 2016

Mery Spolsky

Mery Spolsky to dziewczyna z Warszawy, która pisze piosenki i teksty po polsku, aranżuje, projektuje ubrania na scenę i gra na gitarach.
Jeden z najbardziej wyczekiwanych debiutów tego roku. Artystka niedawno dołączyła do wytwórni Kayax. Wydała swój pierwszy singiel „Miło Było Pana Poznać” . Koncert Mery Spolsky u nas bedzie pierwszą okazją przed festiwalem OPEN’ER aby usłyszeć troszkę wiecej niż wyżej wspomniany singiel z pierwszej zapowiadanej na jesień płyty. Mery ma na swoim koncie wiele wygranych i wyróżnień na róznych festiwalach, m.in.:
SuperDebiuty 2015 w Opolu, Carpathia 2016, PPA, CHONABIBE, Festiwal Marka Grechuty i wiele innych.

PopArt Live Music

PopArt rozkręca Warszawką publikę podbijając kolejne sceny. Zagra wszystkim nam znane i lubiane hity! Usłyszycie Covery takich artystów jak Justin Timberlake czy Kings of Leon!
Wokalistka i założycielka zespołu PoArt – Paula Niziołek – swoją karierę muzyczną rozpoczęła dosyć nie dawno, śpiewając u boku Antka Smykiewicza na scenie w Opolu i Sopocie. Obecnie prowadzi swoj muzyczny projekt i pracuje nad własnym materiałem.

Miejsce: Plac Konstytucji 1, scena przy Pulp Fiction Bar

Rozkład Godzinowy Koncertów:

20:00 MIOOD
20:45 MERY SPOLSKY
21:30 POPART LIVE MUSIC

Wstęp wolny

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.