Koncert Ani Dąbrowskiej „The Best Of” na Torwarze

Good Taste Production zaprasza na koncert Ani Dąbrowskiej „The Best Of”, podczas którego zabrzmią największe przeboje artystki!

Reklama
Reklama

Każdy z sześciu dotychczasowych albumów studyjnych Anny Dąbrowskiej pokrył się platyną, potwierdzając jej niezwykłe wyczucie uniwersalnie przebojowych melodii, trafiających do serc wymagających słuchaczy, które w tak niepodrabialny sposób ze szczyptą melancholii śpiewa swoim ciepłym, pastelowym głosem. Uznanie dla jej talentu wyraża cała branża muzyczna – Dąbrowska nagrodzona została dziewięcioma Fryderykami, a melodie i teksty jej autorstwa mają w swoim katalogu m.in. Maryla Rodowicz, Monika Brodka, Beata Kozidrak, Ania Wyszkoni, Andrzej Piaseczny czy Krzysztof Krawczyk. Nigdy jednak nie goniła na siłę za trendami i przebojami, konsekwentnie idąc własną drogą. Wiele razy potrafiła wymyślić na nowo swoją muzykę, podejmując odważne decyzje. Gdy ostatnio wymieniła współpracowników i dokonała ryzykownej, stylistycznej wolty, nikt nie miał wątpliwości, że jest u steru i wciąż odciska w piosenkach swoje własne emocje oraz rozległe inspiracje. Wydana w ubiegłym roku płyta „Dla naiwnych marzycieli”, nagrodzona została Fryderykiem za najlepszy album pop, a pochodzący z niej singiel „W głowie” zdominował radiowe playlisty. Wszystkie rekordy pobiła jednak piosenka nagrana do filmu. „Porady na zdrady (Dreszcze)” to największy przebój w jej karierze (38 milionów odtworzeń na YouTube) od czasu debiutanckiego „Tego chciałam”.

„The Best Of” to kolejne, wyjątkowe wydawnictwo Ani Dąbrowskiej. Kompilacja największych przebojów zawiera 15 utworów, pokazujących pełen przekrój i ewolucję muzycznego stylu Artystki. Listę utworów na „The Best Of” otwierają single z jej avant-popowego, delikatnie elektronicznego debiutu. Znajdziemy na niej także wszystkie przeboje z okresu fascynacji stylem retro – akustyczne, nawiązujące do polskiej muzyki lat 60. i 70. piosenki z „Kilku historii na ten sam temat”, nieco bardziej eklektyczne, zagłębiające się raz w estetykę lat 50. („Nigdy więcej nie tańcz ze mną”), raz w epokę disco („W spodniach czy w sukience”) utwory z jej trzeciego albumu, a także „Bang Bang” z albumu „Ania Movie” z filmowymi piosenkami. Nie zabrakło także utworów z dwóch płyt, na których Ania zwróciła się w kierunku współczesnego popu – bardziej alternatywnej, słodko-gorzkiej „Bawię się świetnie” oraz przebojowej, podwójnie platynowej „Dla naiwnych marzycieli”. Na płytę trafiły również dwa ostatnie radiowe hity, czyli filmowy „Porady na zdrady (Dreszcze)” oraz „Nieprawda” w remixie Gromieego! 

Gościem specjalnym podczas koncertu Ani Dąbrowskiej w Warszawie będzie Robert Cichy – gitarzysta, wokalista, kompozytor, producent, który udzielił się na ponad 50 płytach polskich artystów. Od 2004 r. stale współpracuje z Anią Dąbrowską, a na swoim koncie ma także współpracę z Anią Rusowicz, Urszulą Dudziak, Michałem Urbaniakiem i Smolikiem.
W lutym 2018 r.  Robert Cichy wydał swoją autorską płytę „SMACK”, której jest producentem, autorem wszystkich tekstów i kompozytorem muzyki. Nagrał także wszystkie wokale i instrumenty (gitary, basy, syntezatory, banjo czy bałałajkę). Materiał z płyty „SMACK” Robert Cichy zaprezentuje podczas w warszawskiego koncertu w towarzystwie swojego zespołu (Asia Glubiak – perkusja oraz Irena Filuś – skrzypce).

Reklama
Reklama

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin

ANIA DĄBROWSKA „THE BEST OF”
5 grudnia 2018, godz. 20:00 (środa)
Torwar, ul. Łazienkowska 6A, Warszawa

Bilety w cenach: TRYBUNA: 79 zł (Strefa C), 99 zł (Strefa B), 119 zł (Strefa A) [miejsca siedzące]
PŁYTA: 59 zł (pula I), 79 zł (pula II), [wejściówki stojące – pule biletów dostępne do wyczerpania]
Bilety dostępne: www.eventim.pl/goodtaste www.ebilet.pl, www.goodtaste.bilety24.pl oraz w sklepach sieci Empik, Saturn i Media Markt.

Reklama
Reklama

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.


Mamy do rozdania 1 podwójne zaproszenie na ww. koncert

Co trzeba zrobić, aby otrzymać zaproszenie:

  • polubić i udostępnić informację o koncercie na FB (status publiczny)
  • pod publikacją napisać tytuł ulubionego utworu Ani Dąbrowskiej

3 grudnia 2018 na FB ogłosimy 1 osobę, która otrzyma wejściówkę.

Reklama
Reklama

[quads id=3]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.