Koncert Ani Dąbrowskiej „The Best Of” na Torwarze

Good Taste Production zaprasza na koncert Ani Dąbrowskiej „The Best Of”, podczas którego zabrzmią największe przeboje artystki!

Każdy z sześciu dotychczasowych albumów studyjnych Anny Dąbrowskiej pokrył się platyną, potwierdzając jej niezwykłe wyczucie uniwersalnie przebojowych melodii, trafiających do serc wymagających słuchaczy, które w tak niepodrabialny sposób ze szczyptą melancholii śpiewa swoim ciepłym, pastelowym głosem. Uznanie dla jej talentu wyraża cała branża muzyczna – Dąbrowska nagrodzona została dziewięcioma Fryderykami, a melodie i teksty jej autorstwa mają w swoim katalogu m.in. Maryla Rodowicz, Monika Brodka, Beata Kozidrak, Ania Wyszkoni, Andrzej Piaseczny czy Krzysztof Krawczyk. Nigdy jednak nie goniła na siłę za trendami i przebojami, konsekwentnie idąc własną drogą. Wiele razy potrafiła wymyślić na nowo swoją muzykę, podejmując odważne decyzje. Gdy ostatnio wymieniła współpracowników i dokonała ryzykownej, stylistycznej wolty, nikt nie miał wątpliwości, że jest u steru i wciąż odciska w piosenkach swoje własne emocje oraz rozległe inspiracje. Wydana w ubiegłym roku płyta „Dla naiwnych marzycieli”, nagrodzona została Fryderykiem za najlepszy album pop, a pochodzący z niej singiel „W głowie” zdominował radiowe playlisty. Wszystkie rekordy pobiła jednak piosenka nagrana do filmu. „Porady na zdrady (Dreszcze)” to największy przebój w jej karierze (38 milionów odtworzeń na YouTube) od czasu debiutanckiego „Tego chciałam”.

„The Best Of” to kolejne, wyjątkowe wydawnictwo Ani Dąbrowskiej. Kompilacja największych przebojów zawiera 15 utworów, pokazujących pełen przekrój i ewolucję muzycznego stylu Artystki. Listę utworów na „The Best Of” otwierają single z jej avant-popowego, delikatnie elektronicznego debiutu. Znajdziemy na niej także wszystkie przeboje z okresu fascynacji stylem retro – akustyczne, nawiązujące do polskiej muzyki lat 60. i 70. piosenki z „Kilku historii na ten sam temat”, nieco bardziej eklektyczne, zagłębiające się raz w estetykę lat 50. („Nigdy więcej nie tańcz ze mną”), raz w epokę disco („W spodniach czy w sukience”) utwory z jej trzeciego albumu, a także „Bang Bang” z albumu „Ania Movie” z filmowymi piosenkami. Nie zabrakło także utworów z dwóch płyt, na których Ania zwróciła się w kierunku współczesnego popu – bardziej alternatywnej, słodko-gorzkiej „Bawię się świetnie” oraz przebojowej, podwójnie platynowej „Dla naiwnych marzycieli”. Na płytę trafiły również dwa ostatnie radiowe hity, czyli filmowy „Porady na zdrady (Dreszcze)” oraz „Nieprawda” w remixie Gromieego! 

Gościem specjalnym podczas koncertu Ani Dąbrowskiej w Warszawie będzie Robert Cichy – gitarzysta, wokalista, kompozytor, producent, który udzielił się na ponad 50 płytach polskich artystów. Od 2004 r. stale współpracuje z Anią Dąbrowską, a na swoim koncie ma także współpracę z Anią Rusowicz, Urszulą Dudziak, Michałem Urbaniakiem i Smolikiem.
W lutym 2018 r.  Robert Cichy wydał swoją autorską płytę „SMACK”, której jest producentem, autorem wszystkich tekstów i kompozytorem muzyki. Nagrał także wszystkie wokale i instrumenty (gitary, basy, syntezatory, banjo czy bałałajkę). Materiał z płyty „SMACK” Robert Cichy zaprezentuje podczas w warszawskiego koncertu w towarzystwie swojego zespołu (Asia Glubiak – perkusja oraz Irena Filuś – skrzypce).

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin

ANIA DĄBROWSKA „THE BEST OF”
5 grudnia 2018, godz. 20:00 (środa)
Torwar, ul. Łazienkowska 6A, Warszawa

Bilety w cenach: TRYBUNA: 79 zł (Strefa C), 99 zł (Strefa B), 119 zł (Strefa A) [miejsca siedzące]
PŁYTA: 59 zł (pula I), 79 zł (pula II), [wejściówki stojące – pule biletów dostępne do wyczerpania]
Bilety dostępne: www.eventim.pl/goodtaste www.ebilet.pl, www.goodtaste.bilety24.pl oraz w sklepach sieci Empik, Saturn i Media Markt.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.


Mamy do rozdania 1 podwójne zaproszenie na ww. koncert

Co trzeba zrobić, aby otrzymać zaproszenie:

  • polubić i udostępnić informację o koncercie na FB (status publiczny)
  • pod publikacją napisać tytuł ulubionego utworu Ani Dąbrowskiej

3 grudnia 2018 na FB ogłosimy 1 osobę, która otrzyma wejściówkę.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.