Kalina – Dziedziniec Kultury vol.4

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

Kalina – Dziedziniec Kultury vol.4.

3 sierpnia 2018 roku zapraszamy na kolejną odsłonę Dziedziniec Kultury. Koncerty/ Wystawy/ Kino #BarwyWspólne!
Tym razem na scenie pojawi się KALINA.

KALINA to Nowa Dziewczyna w Mieście, tak ją przedstawił Marek Niedźwiecki na antenie Trójki. To pierwsza na świecie artystka łącząca harfę wraz z syntezatorowymi brzmieniami nostalgicznej dekady lat 80-tych.

KALINA po raz pierwszy zaprezentowała swoją twórczość we wrześniu 2016 roku wydając singiel “Nawet Jeśli”, który dotarł do pierwszych miejsc list przebojów hipnotyzując słuchaczy romantycznym dream popowym brzmieniem. Kolejne single “Pamiętam Cię” oraz “Biuro rzeczy znalezionych” również znalazły się na radiowych playlistach, wprowadzając w znane rejony popu łobuzerski uśmiech miejskiej poezji.

Pod koniec września 2017 roku ukazał się album KALINA p.t. “Czyste Szumienie”. Ta muzyka to stan umysłu. Przebojowość i melancholia, w której przejrzą się z rozkoszą fani Julie Cruise, Cliffa Martineza czy Kyle Dixon & Michaela Steina.

Autorem wszystkich tekstów jest KALINA, a wyprodukował i zaaranżował je Max Skiba znany z polsko-brytyjskiego duetu KDMS.

Dla moli książkowych też coś mamy – w Kordegarda. Galeria Narodowego Centrum Kultury kupicie publikacje wydane przez NCK w cenie obniżonej o 25%!

Spotkajmy się na Dziedziniec Kultury. Koncerty/ Wystawy/ Kino #BarwyWspólne!

3 sierpnia 2018, godz. 20:00

ul. Krakowskie Przedmieście 15/17

Wstęp wolny

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.