Jazz po sąsiedzku na Zaciszu

Jazz po sąsiedzku na Zaciszu

26 czerwca 2020 między godziną 18.00 a 21.00 nastawiajcie uszu, wyglądajcie przez okna, odwiedzajcie ciekawe miejsca na Zaciszu. Specjalnie dla Was „Jazz po sąsiedzku” w wykonaniu trzech muzyków, a może jednocześnie Waszych sąsiadów.

Startujemy w piątek, 26 czerwca 2020, o godz. 18.00

Zaczynamy od Blokowej 1, czyli siedzimy Domu Kultury Zacisze. Potem odwiedzamy sąsiadów z ulicy Sternhela, następnie pod lasem przy Bystrej, a potem przejazd przez Radzymińską i widzimy się na Wyspowej i Potulickiej.

Lokalizacje: Dom Kultury Zacisze, ul. Blokowa ▶ ul. Sternhela ▶ ul. Bystra ▶ ul. Wyspowa ▶ ul. Potulickiej.

Muzycy:

Andrzej Kański – gitarzysta grający klasyczny jazz środkowego nurtu. Laureat Międzynarodowego Konkursu Gitarzystów Jazzowych „Guitar City” w 1999 roku. Absolwent Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach klasie prof. Karola Ferfeckiego. Jego gra jest nacechowana dbałością o brzmienie, przywiązaniem do tradycji oraz silnym ładunkiem emocjonalnym.
Wojciech Pulcyn – kontrabasista, wzięty muzyk sesyjny. Wydał autorską płytę „Tribute to Charlie Haden” Współpracuje z najbardziej uznanymi muzykami sceny jazzowej na świecie. Jest absolwentem Policealnego Studium Jazzu w Warszawie, w klasie profesora Zbigniewa Wegehaupta.
Mariusz Radzikowski – perkusista. Laureat Pomorskich Konfrontacji Artystycznych w 1992 roku. Wytrawny perkusista, od lat współpracujący na stałe z kultowymi warszawskimi zespołami Gardenia i Trawnik. Nagrał 12 płyt długogrających.
Startujemy o 17 pod DK Zacisze. Potem odwiedzamy sąsiadów z ulicy Sternhela, następnie pod lasem przy Bystrej, a potem przejazd przez Radzymińską i widzimy się na Wyspowej i Potulickiej.

Ale pamiętajcie, że to nie jest normalny czas i obowiązują nas i Was określone zasady bezpieczeństwa. Jeśli pojawią się w Was emocje wywołane przez muzykę – a z pewnością się pojawią – to mimo wszystko zachowajcie bezpieczny odstęp.

Koncert realizowany z Budżet obywatelski w Warszawie w ramach projektu Koncerty Gwiazd.

FB-klik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.