Jak rozwijać turystykę w Warszawie?

Jak rozwijać turystykę w Warszawie?

Chcemy jak najlepiej wykorzystywać potencjał turystyczny stolicy i jednocześnie prowadzić lub wspierać działania, które akceptują mieszkańcy. Zależy nam na rozwoju turystyki w Warszawie oraz dbaniu o jakość życia w mieście. Dlatego przygotowaliśmy projekt dokumentu „Polityka turystyczna miasta stołecznego Warszawy” i zapraszamy do rozmowy na temat kierunków polityki turystycznej.

Jak można wziąć udział w konsultacjach: 
  • Przyjdź na spotkanie, które odbędzie się 25 czerwca 2019 r. (wtorek) o godz. 17.30 w Muzeum Warszawskiej Pragi, ul. Targowa 50/52.
  • Przeczytaj projekt „Polityki turystycznej miasta stołecznego Warszawy” i zgłoś uwagi: elektronicznie na adres e-mail konsultacje@warsawtour.pl lub pocztą na adres Stołeczne Biuro Turystyki, pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa.

Co się wydarzy po zakończeniu konsultacji?

Projekt „Polityki turystycznej miasta stołecznego Warszawy” zostanie uzupełniony bądź skorygowany zgodnie z uwagami zgłoszonymi w procesie konsultacji społecznych. Następnie przejdzie procedurę uzgodnień wewnątrz Urzędu i trafi pod obrady Rady m.st. Warszawy. Jako załącznik do przyjętej przez Radę uchwały będzie stanowił wytyczną do działań mających wpływ na rozwój turystyki w Warszawie.

Więcej informacji – klik

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.