Hulaj po Warszawsku i Globstory w Resorcie

Hulaj po Warszawsku i Globstory.

Państwo prosto z podróży? My też. Warto było przyjechać, bo to będzie wyjątkowy wieczór. Zderzymy globtroterskie opowieści Kai Kraski z Globstory z naszym warszawskim spojrzeniem i nieposkromioną wyobraźnią.

Kaja Kraska — dziennikarka, pasjonatka podróżowania w pojedynkę i opowiadania historii filmem. Ambasadorka programu Medycyna na krańcach świata Autorka bloga i kanału na Youtube pod nazwą: Globstory. Z kamerą odwiedziła: Turcję, Chiny, Iran, Hiszpanię, Portugalię, Ukrainę, Grecję, Gruzję, Sri Lankę, Kubę, Meksyk, Tajlandię i Kambodże, a na dłużej zagościła w Stambule i Barcelonie. Kaja opowie między innymi o tym, dlaczego podróż w pojedynkę jest fascynująca. 

Hulaj po warszawsku — na żywo odgrywamy historie inspirowane opowieściami naszych widzów i gości — anegdotami, fragmentami książek, osobistymi wspomnieniami i nie tylko. Krążymy w naszej wyobraźni między Ursusem, a Wawrem, zasypiając w nocnym i budząc się na pustym piętrze Pałacu Kultury. Razem z Globstory wyjedziemy z Warszawy i dobrze, bo ile można w jednym mieście siedzieć! 

Środa, 4 kwietnia, godz. 19:00
Resort Komedii, ul. Bielańska 1

Bilety; 20/25 zł

Bilety wkrótce dostępne online i pół godziny przed spektaklem!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.