Healthy Lifestyle Show 2018. Festiwal zdrowego stylu życia

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

Healthy Lifestyle Show 2018.

Healthy LifeStyle Show to jedyne wydarzenie w Polsce, które koncentruje w jednym miejscu najlepszych specjalistów ze świata dietetyki, sportu oraz zdrowia. Największe autorytety zdradzą ci tajniki dobrego wyglądu oraz witalności. Zmień z nami swoje życie!

Spotkaj się na żywo z:  Ewa Chodakowska / Fit Lovers / Trener Mariusz Mróz/ Panna Anna / Fit Matka Wariatka / Tomasz Choinski / Natalia Gacka-Dressler / Inżynieria Ciała – Arkadiusz Tańcula / Anka Dziedzic / Sportowy Dietetyk – Justyna Mizera oraz z wielona innymi Gwiazdami Sportu i Dietetyki!

Sprawdź kto jeszcze będzie z nami! http://bit.ly/hlshowgwiazdy

Jeśli wydaje Ci się, że zdrowy styl życia to wyłącznie batoniki proteinowe oraz godziny spędzone na siłowni, jesteś w ogromnym błędzie. Podczas naszego wydarzenia będziesz miał możliwość spróbowania swoich sił w wielu dyscyplinach sportowych, dowiesz się w jaki sposób ukoić nerwy po ciężkim dniu pracy oraz poznasz wiele modeli diety. Nie popadamy w skrajności, nie sugerujemy słuszności wyboru jednego stylu odżywiania i treningu. Atleci na diecie Paleo, kulturyści na diecie wegańskiej, jogini podczas głodówki oczyszczającej oraz zwolennicy tradycyjnego schabowego – każdy znajdzie coś dla siebie!

A po szalonym świecie fit teorii oprowadzi Was nikt inny, jak Ewa Chodakowska, matka polskiego fitnessu oraz Tomasz Choiński – Ambasadorzy wydarzenia, jak również wielu innych entuzjastów sportu. Bądźcie w tych dniach z nami na PGE Narodowym! 🙂

W programie pełen wachlarz atrakcji. Treningi z Gwiazdami, Healthy LifeStyle Congress, Warsztaty Dietetyczne, Strefa Metamorfozy, Pokazy Sztuk Walki, Porady Dietetyków, Warsztaty Yogi, Spotkanie Gości Specjalnych i Ambasadorów z Fanami!

Kiedy: 24-25 lutego 2018

Gdzie: PGE Narodowy 

Tutaj kupisz bilet: http://bit.ly/bioreudzialhls

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.