Grasz w kolory? WARSZAWA BEZ ODPADÓW!

Grasz w kolory? WARSZAWA BEZ ODPADÓW!

Czy Świat Bez Odpadów jest możliwy? Już w niedzielę 25 sierpnia, wspólnie z Coca-Cola i Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań S.A. zapraszamy na niezwykłe eko-wydarzenie!

Wspólne sprzątnie Brzegu Wisły oraz liczne atrakcje na PGE Narodowym! Warsztaty z szycia eko-woreczków i eko-toreb, interaktywna wystawa z imPETem, zajęcia w trakcie których dowiecie się jak nadać drugie życie przedmiotom codziennego użytku, konkursy z nagrodami i wiele, wiele innych!

  • Zadbajmy razem o czystość brzegu Wisły! Podczas eko-wydarzenia „Grasz w kolory?” odbędzie się wielkie sprzątanie brzegu rzeki na odcinku pomiędzy mostami Poniatowskiego i Świętokrzyskim.
  • Akcja będzie miała miejsce w godzinach 10.00 – 13.00. Na uczestników, którzy zbiorą 5 lub więcej worków śmieci czekają nagrody niespodzianki, które będzie można odebrać na PGE Narodowym! Organizator wydarzenia zapewnia wszystkim uczestnikom sprzątania niezbędne materiały w postaci rękawiczek i worków.

Udział w akcji pozwoli nie tylko aktywnie spędzić czas w gronie najbliższych, ale niesie ze sobą walory edukacyjne. Dzięki wspólnemu wysiłkowi dorośli i dzieci będą mogli wypracować nawyk właściwego zachowania się nad rzeką i nieśmiecenia.

25 sierpnia 2019

Więcej informacji klik-tu

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.