Gdzie zjeść najlepsze śniadania w Warszawie?

Gdzie zjeść najlepsze śniadania w Warszawie
Fot. SHUK Grójecka

W Warszawie istnieje wiele miejsc, gdzie można zjeść śniadanie. Oto kilka miejsc w Warszawie, gdzie można zjeść wyśmienite śniadanie:

Shuk

Fantastyczne miejsce dla osób kochających bliskowschodnią. Wyśmienite „śniadanie dla dwojga”, podawane na specjalnej „piętrowej” zastawie” oraz tureckie lub libańskie śniadanie podawane na specjalnych tacach. W karcie znajduje się również kilka innych propozycji śniadaniowych. Śniadania serwowane są tylko w weekend.

SHUK ul. Grójecka 107


Bułkę przez Bibułkę

“Bułkę przez Bibułkę” to przede wszystkim kanapki i bajgle, ale zupełnie inne niż te, które jadłeś do tej pory: zapiekane, podane w ciekawy sposób, z domowym sosem i sałatką. Na śniadanie w kawiarni zjecie również owsiankę,  śniadanie paryskie, jajecznicę i wiele innych dań.

Bułkę przez Bibułkę, ul. Zgoda 3, Żurawia 6/12, Puławska 12


SAM Kameralny Kompleks Gastronomiczny

Fot. SAM

SAM, który powstał na Powiślu w 2012 roku to połączenie restauracji, piekarni i delikatesów. Przez 7 dni w tygodniu zjecie tu smaczne śniadania, na które składają się zestawy śniadaniowe, omlety, bajgle, tosty i wiele innych propozycji. Bistro cieszy się ogromną popularnością.

SAM, ul. Lipowa 7


Krem

Fot. KREM

W Krem zjecie klasyczne francuskie śniadania tj. omlet z serem (28 zł), sandwitch oraz najlepsze w Warszawie tosty Monsieur Croque. Potrawy przygotowywane są z najlepszych produktów. Krem to drugi lokal Luca, który wcześniej działał w Monsieur Leon. Bistro otwarte jest od wtorku do niedzieli, od godziny 9:00.

Krem, ul. Śniadeckich 18


Charlotte – chleb i wino

Śniadanie w Charlotte serwowane jest przez cały dzień. W menu zestawy składające się ze świeżego chleba, masła, konfitur i czekolad, omlet i granola z jogurtem.

Charlotte – chleb i wino, plac Zbawiciela, ul. Próżna, plac Trzech Krzyży


Przeczytaj też:

Wydarzenia w weekend – klik
Reklama