Galaxy Playground Warszawa Chmielna 18

Galaxy Playground Warszawa

8 lutego 2023 roku przy ulicy Chmielnej 18 w Warszawie, Samsung otworzył wyjątkową przestrzeń iluzji i zabawy Galaxy PlayGround.

To miejsce, w którym znajduje się 8 różnorodnych stref stworzonych z myślą o wszystkich, którzy cenią sobie swobodę ekspresji, nowoczesny design i unikatowe formy rozrywki. To również idealne miejsce dla tych, którzy uwielbiają wyrażać siebie poprzez zdjęcia i materiały wideo udostępniane w mediach społecznościowych.

Galaxy Playground

W Galaxy Playground można doświadczyć iluzji i bawić się ze światłem oraz grawitacją. W najbliższych trzech miesiącach będą się tu odbywać rożnego rodzaju wydarzenia tj. spotkania i koncerty.

Liczba biletów na kameralne zamkniętewydarzenia jest ograniczona. Aby wziąć udział w wybranym wydarzeniu, odwiedzający muszą zarejestrować się za pośrednictwem strony: https://www.samsung.com/pl/campaign/galaxy-playground/

Galaxy Playground to pierwsze takie miejsce w Polsce, gdzie można bezpośrednio doświadczyć możliwości, które oferuje marka Samsung. W przestrzeni tymczasowego sklepu zapoznacie się z najnowszymi modelami smartfonów z serii S23.

Wstęp do Galaxy Playground jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rezerwacji (z wyjątkiem wydarzeń zamkniętych).

Przestrzeń będzie otwarta od 8 lutego do 29 kwietnia 2023 roku w godzinach:

  • środa-piątek: 15:00-21:00

  • sobota: 12:00-21:00

  • niedziela: 12:00-16:00

Aktualności dot. funkcjonowania salonu należy sprawdzać tu: https://www.samsung.com/pl/campaign/galaxy-playground/

Adres: ul. Chmielna 18

Wstęp wolny


Przeczytaj też:

Wydarzenia weekend – klik