Food Festival w Galerii Mokotów

Food Festival w warszawskiej Galerii Mokotów to sześć dni pełnych smaków i zapachów. W wydarzeniu wezmą udział restauracje i kawiarnie obecne w strefie Grand Kitchen, w tym:

 • Tokyo Sushi,
 • Bonapetito,
 • Jeff’s,
 • North Fish,
 • Costa Coffee,
 • Starbucks,
 • Nitro Lody,
 • Wrap Me,
 • Monique Bakery & Wine,
 • Sphinx,
 • Kebab King.

Przez cały czas trwania festiwalu każdego dnia goście Galerii Mokotów będą mogli wziąć udział w bezpłatnej degustacji dań z menu lokali. Od poniedziałku do soboty od 12:00 do 15:00 oraz od 17:00 do 20:00 na stoiskach w specjalnie przygotowanej strefie dostępne będą różnorodne potrawy i przekąski. W wydarzeniu warto wziąć udział nawet kilka razy – w ramach Food Festivalu stoiska będą zmieniały się zgodnie z harmonogramem wydarzenia. A więc każda wizyta to okazja na poznanie nowych smaków – od kuchni japońskiej, przez orientalne dania, po pyszne wypieki i naturalne lody.
Wydarzenie jest bezpłatne. Aby wziąć udział w Food Festivalu i cieszyć się daniami restauracji Grand Kitchen, wystarczy założyć nieodpłatną Kartę Stałego Klienta Galerii Mokotów.

Pokazy kulinarne i atrakcje dla całej rodziny
W sobotę, 22 września gościem specjalnym Food Festivalu w Galerii Mokotów będzie Grzegorz Łapanowski, ambasador Grand Kitchen oraz współtwórca warsztatów edukacyjnych Mokotów na Widelcu. Specjalnie dla uczestników festiwalu kucharz przygotował niespodziankę – o 13:00 i 14:30 przeprowadzi on autorskie pokazy kulinarne. Po przeprowadzonych prezentacjach widzowie będą mieli okazję spróbować przygotowywanych dań.

Grzegorz Łapanowski weźmie również udział w kolejnej edycji warsztatów „Mokotów na widelcu”. Tym razem odbędą się one pod hasłem „Jedzenie na wynos – do pracy i szkoły”, a dzieci w towarzystwie rodziców będą miały okazję zgłębić temat pod okiem samego kucharza oraz edukatorów Fundacji Szkoła na Widelcu. Warsztaty rozpoczną się krótkim wprowadzeniem, podczas którego uczestnicy poznają lepiej temat spotkania, by później wykorzystać nowo nabytą wiedzę w praktyce! A po wspólnym gotowaniu dzieci i opiekunowie zasiądą do wspólnej uczty, podczas której spróbują świeżo przygotowanych przez siebie posiłków. Kolejne tury warsztatów będą rozpoczynały się o 12:00, 13:30, 15:00 i 16:30, a każda z nich potrwa około godziny. Uczestnicy mogą bezpłatnie zgłosić swój udział za pośrednictwem strony https://mokotow.grandkitchen.pl/rejestracja-na-warsztaty/ . Rejestracja na warsztaty rozpocznie się 17 września.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej https://www.galeriamokotow.pl/news-detail/food-festival

źródło: materiały prasowe

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.