„Flower. Jak kwiat” – Walentynkowa premiera z Dawidem Kwiatkowskim

„Flower. Jak kwiat” – Walentynkowa premiera z Dawidem Kwiatkowskim.

Miłość zawsze przychodzi niespodziewanie i przynosi trzęsienie ziemi. Doskonale wiedzą o tym autorki książki „Flower. Jak kwiat” (Wydawnictwo Literackie), które w swojej powieści opowiedziały historię współczesnego kopciuszka.

Spotkanie z okazji premiery odbędzie się 14 lutego br, w salonie Empik Arkadia w Warszawie. Podczas wydarzenia wystąpi Dawid Kwiatkowski, który wykona swoje największe przeboje.

„Flower. Jak kwiat” to historia, która przenosi czytelnika w świat pierwszej miłości i przywołuje wiele wspomnień. Przypomina jak silnym uczuciem jest zakochanie i jak duży wpływ może mieć na wydawałoby się poukładane życie. Tak też dzieje się z codziennością głównych bohaterów książki, którzy muszą zmierzyć się z uczuciem. Miłość jak zwykle pojawia się znikąd i bez żadnego uprzedzenia. Autorki książki są specjalistkami w dziedzinie miłosnych scenariuszy. Współtworzyły m.in. historię bohaterów kultowych „Pamiętników Wampirów”.

Elizabeth Craft – scenarzystka telewizyjna i producentka. Mieszka i pracuje w Los Angeles. Pracowała przy takich hitach telewizyjnych, jak: „Pamiętniki Wampirów”, „100”, „Lie to me”, „Shield”, „Angel” Jossa Whedona.

Shea Olsen – pseudonim Shei Ernshaw. Pisarka oraz producentka telewizyjna. Mieszka i pracuje w Los Angeles.


14 lutego, godz. 17:00
Empik Arkadia, Warszawa, al. Jana Pawła II 82

źródło: informacja prasowa

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.