Finał akcji Mocne Strony Kobiety

Finał akcji Mocne Strony Kobiety – koncerty gwiazd, inspirujące warsztaty i panele dla kobiet!

Mocne Strony Kobiety to polska wersja organizowanej od lat w Stanach Zjednoczonych akcji COSMOPOLITAN – Fun Fearless Famele. Konkurs ma celu wspieranie młodych, odważnych kobiet oraz inspirowanie tych, które są na początku swojej drogi do sukcesu. Podczas imprezy odbędą się panele dyskusyjne i warsztaty z udziałem znanych kobiet takich jak Maria Sadowska, Monika Mariotti czy założycielki grupy OH LALA. Finał akcji uświetnią koncerty Reni Jusis i Marysi Starosty.

Warsztaty, prelekcje i koncerty dla kobiet odbędą się 15 czerwca o godzinie 14 w hali Mała Warszawa w Warszawie. Imprezę poprowadzi Karolina Gilon, influencerka, znana m.in. z programu „Druga Twarz”. Na dzień pełen przyjemności zapraszają CIN&CIN i „Cosmopolitan”.

Nowatorski projekt „Kobieca mapa przyjemności”

Konkurs Mocne Strony Kobiety promuje silne, niezależne kobiece osobowości, które śmiało patrzą w przyszłość i inspirują innych. Jego finał jest pretekstem do szerokiej debaty na temat wyzwań współczesnych Polek. W otwartych dla wszystkich panelach dyskusyjnych i wykładach wezmą udział: wokalistka i reżyser filmowy Maria Sadowska, aktorka teatralna i telewizyjna Monika Mariotti oraz założycielki szkoły tańca i ruchu OH LALA – Marta Majchrzak i Katarzyna Kordzińska. Gwiazdy odpowiedzą na pytania czym jest dla nich wolność, przyjemność i kobieca siła oraz  jak stać się kobietą niezależną i realizować swoje pasje.

Podczas imprezy uczestniczki wezmą także udział w badaniu w ramach projektu „Kobieca mapa przyjemności”. Wyniki eksperymentu zostaną opublikowane wraz z komentarzem socjologa.

– Chcemy dowiedzieć się, co kobietom sprawia przyjemność i jakie mają sposoby na czerpanie z życia pełnymi garściami. Kąpiel? Książka? Podróże? Kieliszek wina? Piknik? Czy do przyjemności podchodzą super poważnie, sięgając np. po medytację albo porady psychologów. To ciekawe, jak silny wpływ na przyjemność ma poczucie wolności – mówi Marta Majchrzak z OH LALA. – Liczymy na szczere i inspirujące odpowiedzi uczestniczek akcji.

Relaks z muzyką na żywo

Podczas  wydarzenia nie zabraknie również okazji do przyjemnego relaksu np. w gronie przyjaciółek. Organizatorzy zaplanowali specjalne strefy chill out, fashion i beauty oraz dużą dawkę dobrej muzyki.. O energetyczny klubowy klimat zadba Reni Jusis. W hali Mała Warszawa usłyszymy materiał z jej najnowszej płyty „Ćma”. Marysia Starosta wystąpi ze swoim solowym albumem „Ślubu nie będzie” za który dostała nominację do Fryderyka w kategorii Album Roku / Muzyka Alternatywna.

Finał akcji Mocne Strony Kobiety odbędzie się w sobotę 15 czerwca o godz. 14 w hali Mała Warszawa w Warszawie. Wstęp wolny. Sponsorem wydarzenia jest AMBRA BRANDS Sp. z o.o – właścicielka marki CIN&CIN.

15 czerwca 2019

Program imprezy:

14.00 start imprezy

14.30 zapowiedź konkursów i prezentacja atrakcji

14.40 zaproszenie do stref beauty i fashion oraz instalacji „Kobieca mapa przyjemności”

16.00 panel Kobieca Przyjemność  z udziałem Moniki Mariotti, Katarzyny Lemanowicz i Karoliny Gilon

17.00 panel Kobieca Siła z udziałem Marii Sadowskiej i Izabela Cieplińskiej w rozmowie z Karoliną Gilon

18.00 panel Kobieca Wolność  z założycielkami szkoły tańca i ruchu OH LA LA i Joanną Mroczkowską -redaktor naczelną magazynu „Cosmopolitan”.

19.00 Ogłoszenie Cosmo Girl 2019

19.55 Pokaz spiningu słomką

20.00 Koncert Marysi Starosty

21.30 Koncert Reni Jusis

22.30 strefa chillout

Więcej informacji na https://www.facebook.com/events/428331281262700/

Wstęp wolny!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.