Festiwal Roślin w Warszawie 2022

Festiwal Roślin w Warszawie

W weekend 22-23 października dobędzie się 4. edycja największego targu roślin doniczkowych w atrakcyjnych cenach, a zarazem raju dla kochających niepowtarzalny, naturalny klimat w domu?!

Zapraszamy już 22-23 października do Centrum Praskiego Koneser.  Po ogromnym sukcesie i dużej frekwencji podczas poprzednich edycji, jak zawsze przywieziemy do Was duuuużo towaru.
Aby poczuć powiew świeżości, tradycyjnie szykujemy nowe odmiany, które przesyłacie nam w swoich propozycjach oraz te, które sami dla Was wyselekcjonowaliśmy. Zmieniamy też ofertę doniczek na nowe wzory, dodajemy literaturę dla początkujących i trochę gadżetów dla pasjonatów.
Wciąż odwiedzamy i rozmawiamy z ogrodnikami dbając o jak najlepszej jakości asortyment i aby inflacja nie wpłynęła na nas. Przyjdź i zobacz co dla Was przygotowaliśmy, a jeśli chcesz znaleźć u nas coś konkretnego, to napisz prywatną wiadomość, a zrobimy co w naszej mocy aby to przywieźć.
  • Rośliny doniczkowe prosto z hodowli – bez pośredników.
  • Na cenówkach drukujemy cenę naszą oraz cenę takiej rośliny w sklepach internetowych, aby pokazać Wam oszczędności, które zyskujecie.
  • Ceny zaczynające się od 5zł
  • Małe i duże rośliny oraz doniczki
  • eko nawozy, środki ochrony roślin, literatura i gadżety dla pasjonatów.
Jakość roślin wyższa niż w marketach, ponieważ przyjeżdżają do nas prosto z hodowli.

Gdzie?
Centrum Praskie Koneser
Plac Konesera 3, 03-736 Warszawa

22 października (sobota) – 8:00-20:00
23 października (niedziela) – 10:00-18:00
Akceptowane płatności:
– karta,
– gotówka,
– BLIK.
Wstęp bezpłatny

Przeczytaj też:

Wydarzenia w Warszawie weekend – klik
Reklama