Festiwal Orkiestr w Mundurach

Festiwal Orkiestr w Mundurach

5 października 2019 r. zapraszamy na PGE Narodowy na niezwykły Festiwal Orkiestr w Mundurach i największy w Polsce piknik wojskowy.

Festiwal, organizowany w ramach obchodów 20-lecia Polski w NATO, będzie doskonałą okazją do wysłuchania koncertów w wykonaniu muzyków orkiestr wojskowych, orkiestry Straży Granicznej oraz Policji. Od godz. 18.00 do 20.00 na PGE Narodowym wybrzmiewać będą melodie pieśni patriotycznych, a także współczesny repertuar. W trakcie imprezy na gości czeka wiele niespodzianek – m.in. taniec Rosomaków, prezentacja wyszkolenia żołnierzy wojsk specjalnych i show policjantów na motocyklach. Wśród atrakcji także pokaz musztry paradnej.

Koncertowi będzie towarzyszył największy w Polsce piknik wojskowy, na który zapraszamy już od godz. 15.00.
 
Wokół PGE Narodowego zaprezentowany zostanie najnowocześniejszy sprzęt wojskowy – pojazdy kołowe i gąsiennicowe, wyposażenie indywidualne żołnierzy. Będą żołnierze wojsk lądowych, sił powietrznych, marynarki wojennej, wojsk specjalnych i żandarmerii wojskowej oraz najmłodszej formacji, jaką są Wojska Obrony terytorialnej. Goście będą mogli zapoznać się również ze sprzętem Policji, Straży Pożarnej i Straży Granicznej. Będzie również nasz mobilny zespół rekrutacyjny, w którym dowiecie się co zrobić, aby wstąpić w szeregi Wojska Polskiego. Na wojskowym pikniku nie może zabraknąć wojskowej kuchni polowej. Tym razem kucharze będą częstować wypiekanym w niej chlebem oraz tradycyjną wojskową grochówką.
 
Data i godziny wydarzenia:5 października 2019 roku,  godz. 15:00 -20:30
Organizator:Ministerstwo Obrony Narodowej
Bilety:Wstęp wolny

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.